www.sudzibas.lv Ferratum Ko lai dara?

Ferratum - Ko lai dara?

Lūdzu palīdziet ar padomiem! 2010.gadā no viņiem biju aizņēmusies 50Ls, atmaksāju to laikā...2012.gada nogalē saņēmu no viņiem e-pastu, ka esmu parādā 60Ls, ja nesamaksāšu, tad nodos lietu attiecīgām iestādēm. Sāku interesēties, kas par lietu. Izrādās, es nebuja samaksājusi 10ls par aizdevuma noformēšanu, tad es pārskaitīju tos 10ls, bet izrādās, ka pa šiem 2 iem gadiem nu jau ir uzaudzis 50ls līgumsods...bet es nesaprotu kādēļ tad viņi divus gadus ir par to klusējuši...

Komentāri (5)

Likumsargs 05.01.2013

Līgumsods nevar būt lielāks par pašu summu!
Ferratum šādas vēstules ir izsūtījis gandrīz visiem, kas ir ņēmis pie viņiem kredītus. Izskatās, ka viņu datorsistēmā kāds vīruss ieviesies!
Turklāt, ja 2 gadus "marinējuši", tad paši vainīgi! Nevajag maksāt neko, tikai to ko esat parādā!

S santula 05.01.2013

Man tieši ir parāds nodots Creditreform, bet Es sazinājos ar Ferratum vini man saka vienu summu, bet creditreform otru summu saka. Protams Ferratum nosauca tādu summu, kur laikam maksāšu gadiem ilgi.

Likumsargs 05.01.2013

Nevajag zvanīt, bet vajag pieprasīt rakstiski, turklāt lai atšifrē visus ciparus!
Jums ir tādas tiesības pieprasīt šādu informāciju gan no kreditora, gan no piedzinēja un viņiem nav tiesību jums atteikt!

S santula 05.01.2013

Kaut kāda izziņa maksā 10.00 LVL, tā viņi teica

likumuzraugs 05.01.2013

Pārbaudiet! Es domāju, ka tas ir fufelis! Nevar izziņa maksāt 10, Ls. To viņi dara speciāli, lai Jūs neparasītu šīs izziņas, jo viņi jau nevar motivēt savus ciparus!
Pasakiet, ka griezīsities PTAC, par šādu neadekvātu cenu par izziņu! Domāju, ka ilgi viņi netielēsies!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes