www.sudzibas.lv Ferratum ātrais kredīts

Ferratum ātrais kredīts - ātrais kredīts

Es gribētu vērst uzmanību uz to ka no Ferratum nevajaga ņemt kredītu jo viņi nau godīgi.Mēs ņēmām pirmo kredītu tākā bez pirmās maksas bet gala rezultātā bija jāmaksā vēl 20ls pa virsu.

J

M Maddalena 26.05.2013

Līgumu lasīt pirms apstiprināt nemēģināji, ķirbja gabals?

J juleta 26.05.2013

ferratum mājas labā, kur ir pieteikšanās kredītam uzreiz uzliekot summu var redzēt, ka būs jāatdod vairāk kā tu aizņemies. Tur patiešām jābūt aklam lai to nepamanītu!!!

Nandia 27.05.2013

Es nesaprotu jūs kredīt ņēmējus - lasiet tak līgumu un laicīgi atmaksājiet kredītu, tad nebūs kāds jāvaino savā nolaidībā!!! Pat ja pieteicies kredītam akcijas laikā, tev OBLIGĀTI kredīts jāatdod līdz norādītajai dienai un ne dienu vēlāk un jāņem vērā arī laiks, ko aizņem naudas pārskaitījums...par katru kavēto dienu TEV JĀMAKSĀ!!!

adiabo 27.07.2013

Pareizi viņi ir tīrākie krāpnieki, uzprasi viņiem sava aizdevuma līgumu, būsi pārsteigts ka tāda nemaz nav, nav un viss, uzskati ka esi saņēmis davinājumu no augļotājiem:)) Ja vēlies ko vairāk uzzināt par šiem krāpējiem, tad iegoglē "baltais bruņinieks"