Feniksscasino.lv - Krāpšana

Diezgan bieži sēlēju feniksscasino.lv. Jau vairākus gadus, ir tā ka tiklīdz iznāk kāds saita vai spēles atjauninājums (jauna spēle, vai dizains nomainās) tā vinnēt neko nevar vispār, nav runa par to ka nu es tagad iemaksāšu 5eiro un pacelšu miljonu, ir runa par to ka ne vienu vien reizi ir ieguldīti ap 1000 eiro un nekad nevar dabūt brīvspēles pat par mazāko likmi (tie kas spēlē sapratīs) nav tāka tas būtu tikai man, speciāli esmu vērojis kā spēlē citi, un tiešām atdeves aparātiem nav nekādas it īpaši spēlējot par lielām likmēm, saprotu ka neviens jau protams neko lietas labā nedarīs jo tā tak latvija (kukulīts šur kukulīt tur un tīri papīri) bet nu ja kāds no tiem kas grasās spēlēt lasa šo tad teikšu uzreiz nevajag ieguldat naudiņu citur tikai www.feniksscasino.lv

J

Kolta 07.03.2018

Naudiņu vispār nevajag ieguldīt neviena no kazino! Nopērc labāk bombongas!

Bomboklak 07.03.2018

Jurģi, būtu to "ieguldīto" naudu labāk veltījis dzīvokļa remontam vai automašīnai, būtu daudz priecīgāka dzīve.

SamTroll 07.03.2018

Jo vairāk būs tādu aunu kas tur metīs 1000-iem eiro iekšā, jo veiklāki apcirpēji atradīsies kas viņiem palīdzēs..

Helmuts.olybet 20.05.2021

Manuprāt, problēma ir tāda, ka jūs neizmantojat pareizo online kazino
Es neesmu sponsorēts, bet pēdējoreizi ieliekot 10 eiro olybet kazino, es saņēmu atpakaļ 200 eiro
Apkalpe ir arī lieliska, manu ruleti grieza ļoti skaista sieviete ar milzīgu personību(tur tādas ir daudz)

Kopumā iesaku atkāpties no fenikss kazino, ar olybet vienmēr būsi vinnētājs