Feniksscasino.lv - Krāpšana

Ieskaitīti 500 eiro, bet laimēti tikai 50. Viņi raksta pie spēlēm, ka atdēvē ir 92-98%, bet reāli tu nedabū neko. Nespēlējiet feniksscasino! Izvēlieties labāk kādu citu Online Casino. Kāds varētu pakontrolēt šito, jo izskatās, ka te kautkas nav īsti rittīgi.

D

Vagons Komā 16.12.2020

Varu atsutit savu konta numuru, zinu, ka neesmu kazino, bet gribas, lai man maksa naudu par praktiski neko, tapat ka kazino.

Ugis.fenikss 19.05.2021

Vagoni, es sheit ir 10€ feniksa bonus, tikai tev draudzin: https://freegiftcards.co/join.php?id=09M8AH

Vagons Komā 20.05.2021

Paldies, es noteikti laimēšu vismaz 50 eiro.

Ugis.fenikss 20.05.2021

Koma, sapno lielak, es domaju tuvak 5000 bus. Es domaju ja liels cujons tad uzliec uz Latvijas eirovizijas uzvaru, tur ir 500x reizinatajs.

Es neesmu saistits ar fenikss casino, nereklameju bet vienmer uzvaru,
Bucas,
Ulgis Feniks

Vagons Komā 22.05.2021

Paldies. 😍😍😍 vareşu 2 gadus pec tam tuseēt.

M Mego izmeklētājs 16.12.2020

Bet viss pareizi atdeve bija 90 % jūs atdevāt 90 %

Joe Rogans👽 16.12.2020

Paskaties Casino Daddy, viņi griež ar 5€-20€ un arī bieži papiš. Tas nav naudas pelnīšanas veids, tāpēc arī zaudēji, būtu ziedojis 500€ labdarībai

Ugis.fenikss 19.05.2021

Manuprat Dzindz, ludzu, nevienam sho nesaki bet pirmdienas atdeve ir 110% jo tik maz cilveku iet - draudzin, neej sestdienas vai svetdienas jo tur atdeve bus atkal ap 0%-0.25%. Un ja tu velies dabut 10€ bonusu tad rekur tev links: https://freegiftcards.co/join.php?id=09M8AH .
Cerams ka ta tomer saies naktotne, visu labu, dzindz.
bucas, Ugis Fenikss