www.sudzibas.lv Fazer Liela cilveku tiesibu parkapumi. Strada daudzi no laukiem kas nezin viņus.

Sia Fazer Latvija kura ražo maizi. - Liela cilveku tiesibu parkapumi. Strada daudzi no laukiem kas nezin viņus.

Sasaldētu maizi kuru ved uz citam zemem, tiek pedejas kastes samainitas ar citu baltmaizi. Un termiņa nr. Pret strādniekiem izsturas kā pret idiotiem, cilvēki nak un pec meneša aiziet. Krāpšana ir tada jo kad pec 3 menešiem liec eksamenu, un veiksmīgi tad 100€ lielāka alga. La maiņa meistars nestrada un nepilda savus tiešos pienakumus, to dara meistara paligs. Viņam nav nekad uzrieiz tiešas pareizas atbildes. Tikai pec 10-20 min kad vajadziga konsultācija. Fazeri zog maizi, cukuru, sieru. Un viņš to neredz jo pats ed. Atvaļinajumus nedod. Daudzi slimo. Liela cilvēktiesibu parkapumi notiek.
Ziņoju ka maize sanak nekvalatativa. Ceha ir tarakani un mušas, neievero drošibu un antisanitaros noteikumus. Daudz pasutijumi kurus laicigi nereali izpildit, stradniekiem tiek spiesti stradat bez pārtraukumiem.

Papildināts marik8595 28.04.2017

Slikti parkapti likumi