www.sudzibas.lv Fazer Pazemosana un nirgasanas

Fazer - Pazemosana un nirgasanas

Labdien vēlos pastāstīt kā bija atgadījies ar manu labu paziņu kura bija meitene strādāja labi viss bija ideāli kamēr mainas tā saucamais meistars Vladislavs Petrovs neatgriezās no atvaļinājuma un nesaka visus dreset tiešā vārdā nozīmē manu paziņu kurai bija viss labi sākās ne tas labākās dienas kad bija jāveic uzkopsana it kā ģenerālā tirisana pirms pvd viņu iedzina +30 grādos tāda telpa kur maize uzbriest ta saucamais kulers nedodot nekadus aizsardzības līdzekļus tai skaitā arī birstes lika mazgāt sienās berzt lika ar rokam mazgat grīdas berzt katru detaļu kurā tur atradās un stāvēja un komandēja pacēla balsi pazemoja kad mana paziņa atgriezās mājās es biju šokēts no viņas stāvokļa fiziskā viņa visa bija melna netīra raudāja un sūdzējās par sāpēm mugurā kad pēc 3 dienām viņa atgriezas dienas maiņa ta saucamā meistara paligs inguna manai paziņai sāka viņu provocēt uz konfliktu lika viņai tīrīt pat tādas vietās kur nekad neviens netirija cilvekiem kuri tur strādā ir dalīti uz divām pusēm tuvinieki radinieki un vergi vai tad tie ir profesionali meistari un to paligi šaubos ka viņiem vispār ir sertifikācija kaut kādā vai atbilstoša izglītība kā var ieņemt tādus amatus sarunas etiķete vispār nekāda ka krievu valodā saka gestapo kaut kāds cilvekiem pēc likuma darba likuma jebkur ir viena stunda pusdienu laika tur ir noverosanas kameras ta saucamaja ednica un no sava kabineta meistars un meistara paligs vero ka cilveki ed ka paiet 20 minutes izvanas zvans tur atrodas telefons un ar tadu balsi pasaka paedat uz prieksu stradat nu neteikšu arī par to ka cilvēkus skatās pēc ārējā izskatā apsauka par dzerajiem utt algas ir vispar nekadas par tadu darbu ir jasanem krietni vairak cik zināms vladislava petrova mate strada ari par mainas meistaru tur pat atlaujas darba laika izlaist kadu alinju un citas maiņas cilveki strādā un viņiem nejaj galvu bet vēl ir piemaksas bet petrova vladislava maina ir viss mazākas likmes tikai vladislava tuvajiem cilvēkiem ir citādas likmes tāda ka meistara paligs inguna vispār turas pret cilvekiem ka pret vergiem liek iet leduskapjos kur glabājas sasldeta veidā francu maize un visu nakti sievietem aukstuma liek piekrāmēt kastes vai tas ir normali tas ir kadu bernu mates jaunas meitenes kuram ir jākļust par matem šausmas pieversat uzmanību šai sudzibai un darāt secinajumus paldies ludzu izdariet ta lai tas vairs ne ar vienu neatkartojas un lai cilveki uz tik atbildigu darbu dodas ar smaidu nevis ar bazam to ka atkal bus dresura un pazemosana palidziet gazt no amatiem tos kas tur neideras un partrauciet to korupciju kur samaksa un viss it ka ir labi tas attiecās uz pvd kuri nem kukulus un izliekas ka viss labi paldies ceru ka tur beidzot viss bus sava vieta.

N

A [email protected] 25.04.2017
Drausmīga darba apstākli

Kā mūsdienās var būt tādā apmēram prestižā uzņēmumā cilvēku pazemošana.
kādēļ šajā uzņēmumā pastāv cilvēku pazemošana.

A [email protected] 25.04.2017

pretigi

I Ilonazz 06.05.2017

Fazer Latvia, pati agrāk strādāju šajā uzņēmuma tieši LA maina, man liekas ka algas nosaka Neviss maiņu meistars,bet gan ofisa sekretāres un grāmatvedes . Tur kur maizes uzbried ir pruferis, tāpēc kādi vēl +30 grādi var būt kulleri?! Tīrīšana vienmēr tur bija, un tas arī noteikts darba līguma un instruktāža ka jāievēro visas higiēnas un sanitārās noteikumus, visus Jums vajadzīgos priekšmetus tīrīšanai vienmēr atrodas maiņu meistara kabineta, vai pie noliktavas pārzina. Saldētava es arī tikusi strādāt tur jāpastrādā kādu laiku un tad pārtraukums nav jāstrādā bez apstājas ledusskapi 12 h! Paletes un kastes gan ir netīras. Vladislavs Petrovs nav bijis man pacēlis balsī uz manīm, ja visu darbu pienākumus pildu godīgi un savlaicīgi, Neviss ka citi darbinieki skraida uz pīpetavu katru pusstundu. Algas gan ir niecīgās prieks tāda darba, ja visus noteikumus ievērot un Jūs iemācīja labs mentors, tad viss būs kārtība. Bet vai nu strādāt par tādu algu, Ogre vairāk nav kur.. vienīgais iet Maxima vai Elvi, kur pret cilvēkiem vispār nedomā, te vismaz mazi var paņemt un formu iedot un ēdnīca var paēst uz pusi lētāk un gardumus nopirkt, dot apdrošināšanu, mans tagadējais kolektīvs bija super, visi braucam ekskursijas kas rīkoja mums Fazer uzņēmums.

S Sanita 200 11.05.2017

Lasot šito komentāru . Izskatās ka cilvekiem nav ko darīt un tikai apmelot. Nu jā visi mēs mākam komentārus rakstīt bet sevi neviens neatklās. Kapēc tā? Vai baidies atklāt savu vārdu. Ja cilvekam ir ko teikt saki viņa priekšā nevis aiz muguras. Un problemas var atrisināt tikai ar runāšanu. Kad iestājoties kāda darba vietā tev vienmer izstāsta kur strādās un kā tas vis notiksies. Ja jau kadam nepatīk darbs un apstākļi tad ejat un stradajat kautkur citur. Algas vienmer ir noteiktas pec sekretārēm un grāmatvedes. Par amata aukstumu to nosaka tava darba speja. Ja nezini ka strādāt tad neceri ka vari labā amatā strādat. Tīrīšana tā ir daļa no tava darba pienākumiem. Ja tev jātīra tad ir jātīra. Un kas vainas tīrīšanai katra darba vieta ir jatira. No visa šitā komentāra varu secinat cilvekiem skauž. Ja nepatīk strādat tad ej prom nevis taisi visādus scenārijus .
Es pati esmu stradajusi smagi un gruti. Darbs ir darbs . Jo labak un kartigak stradasi jo tev bus iespejas pacelties amatos. Ko esmu vienmer teikusi ja kas nepatik izrunajies ar aukstaka amata pārstāvi un problemas var atrisināt.
Ar cieņu sanita