LV RU

Sia Fazer Latvija - Krapšana

Strādniekiem liek pārtaisīt datumus maizei , kuram ir iztecējis derīguma termiņš. Aizsūta maizi ar pārtaisītiem derīguma termiņiem uz veikaliem. Cilvēki pērk vecu maizi , biezāk maizi pārtaisa klona un mākoņu maizi. Ceha ir daudz TARAKĀNU un BLUSA , un lidojoši mošķi. Atnāk PVD ,tehnologi parād tīras vietas , un viss ok. Strādniekiem nav savlaicīgas pusdienas dažreiz vispār tādas nav. Bet par pusdienu 30 min naudu nemaksā. Strādnieki strādā bez pusdienām 12 h . Nenākat strādāt uz fazeri , priekšnieki pret cilvēkiem attiecas kā pret vergiem.

M

Komentāri (4)

M muljtik 18.02.2016

Mana meita stradaja un stastija, ta ir taisniba.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 18.02.2016

Зафиксируйте на видео эти противоправные действия и напишите заявление в Гос.полицию и Продовольственно ветеренарную службу. Копию отправьте в Министерство здравоохранения. Параллельно напишите жалобу в трудовую инспекцию о не соблюдении трудового законодательства и не предоставлении Вам времени на принятии пищи! (У коллективной жалобы - будет больше эффект). Добевайтесь своих прав....
С вопросами обращайтесь - [slēpt]@inbox.lv

I Innuendo 18.02.2016

давно у меня были подозрения про маконьмайзэ - какого мол черта он плесневеет так быстро)
хотя например хлеб типа брокасту (ЛМ) не плесневеет :)

M muljtik 20.02.2016

Gruti pieradit par visu ir samaksats.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes