Sia Fazer Latvija - Krapšana

Strādniekiem liek pārtaisīt datumus maizei , kuram ir iztecējis derīguma termiņš. Aizsūta maizi ar pārtaisītiem derīguma termiņiem uz veikaliem. Cilvēki pērk vecu maizi , biezāk maizi pārtaisa klona un mākoņu maizi. Ceha ir daudz TARAKĀNU un BLUSA , un lidojoši mošķi. Atnāk PVD ,tehnologi parād tīras vietas , un viss ok. Strādniekiem nav savlaicīgas pusdienas dažreiz vispār tādas nav. Bet par pusdienu 30 min naudu nemaksā. Strādnieki strādā bez pusdienām 12 h . Nenākat strādāt uz fazeri , priekšnieki pret cilvēkiem attiecas kā pret vergiem.

M muljtik 18.02.2016

Mana meita stradaja un stastija, ta ir taisniba.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 18.02.2016

Зафиксируйте на видео эти противоправные действия и напишите заявление в Гос.полицию и Продовольственно ветеренарную службу. Копию отправьте в Министерство здравоохранения. Параллельно напишите жалобу в трудовую инспекцию о не соблюдении трудового законодательства и не предоставлении Вам времени на принятии пищи! (У коллективной жалобы - будет больше эффект). Добевайтесь своих прав....
С вопросами обращайтесь - [slēpt]@inbox.lv

I Innuendo 18.02.2016

давно у меня были подозрения про маконьмайзэ - какого мол черта он плесневеет так быстро)
хотя например хлеб типа брокасту (ЛМ) не плесневеет :)

M muljtik 20.02.2016

Gruti pieradit par visu ir samaksats.