www.sudzibas.lv Fazer Par to ka nav normāli darba apstākļi. Un nav pusdienas. Drošības tehnika nav

Fazer.lv - Par to ka nav normāli darba apstākļi. Un nav pusdienas. Drošības tehnika nav

Strādaju es tur 3 gadus un redzēju visu to savām acim. Līdz ko atradu citu darbu, aizskreju no turienes. Bet nav nekas mainijies tur līdz pat 20.04.2017 gada. Pa trijiem gadiem tika nomainījušies 3 direktori. Un sakas katru reizi no viss no 0. Pie darba inspekcija vērsāmies. Mums pateica, ka fazerim ļoti labi juristi.
20.04.2017 Ar cieņu bijušais strādnieks

LA maiņa meistars ir rupjš un stādniekus uzskata par dzērājiem. Visu maiņu spēle datora speles, neuzskata ka vajag iet ceha sekot visam ražošanas procesam. Cilvēki strāda uz tādas stāvokli.

Atvaļinājumu nedod ,gadiem. pret strādniek apejas kã pret vergiem. Drošības tehnika nav , jo liek strādat bez pārtraukumiem. Strāda maiņa 12 h ,bet maksā par 11h. Bieži lliek strādat 2 vietas. Un par to nav nekādu materiālas pateicibas. Šomēnes 2 cilveki bija spiesti pamest darbu ar atro medicinas palidzibu . Uz slimnicu,jo kad nav priekšniecības, un nakts maiņas,brīvdienas nav ieslēgta ventilācija. Vidēja alga 400.00 -450.00 €

Papildināts rassia 20.04.2017

Latvia,ogre.ogres nov. Druvas 2 LV5001 atrodas firma sia fazer .

R

R rassia 20.04.2017

murgs ,nošaut priešniekus. Vai cietuma iebāst.

A [email protected] 25.04.2017

Vecie darbinieki veel domaa ka ir baigie specuki. Vemt gribaas. Nepeerkat Fazer maizi

A [email protected] 25.04.2017

Tur ir novaacies tikai pipmanu kontigents un paligskolu