Favorits

Dodieties uz KīPSALU ATKAL ,uz Favorīta suņu izstādi, un iepērcieties kucēnu tirdziņā cempionu bernus no Krievijas-biznesmene Dace jums iesmērēs tādus čempionu kucēnus,ka maz neliksies! Pirms 2gadiem arī mēs no viņas nopirkām šarpeju,kurš pēc gada nomira ar audzēju,sapazināmies vēl ar cilvekiem ,kam tāds pats gadījums-neticiet šiem te ievestajiem kuceniem un nepērciet tos ,ja negribat to pārdzīvot uz savas ādas,šī sieviete vienmer tirgo kādas 4-5 sķirnes-ejiet viņai ar līkumu,kamēr nav par vēlu!

D Dace 07.04.2006

ko jūs varat rieties savā starpā? Skaidrs, ka visas šīs emocijas te ir starp cilvēkiem, kuru vienīgie ienākumi ir suņu tirdzniecība- gan ar LKF ciltsrakstiem, gan Favorīta ciltsrakstiem. Un neaizmirstiet, ka suņi slimo visos klubos (vai celsim augšā visus veterināro klīniku pacientus, ar īpašnieku vārdiem un diagnozēm). Bet, ja kādu grib "norakt", ļoti izdevīga ir šī anonīmā noķengāšana ar interneta palīdzību.

L Liana 07.04.2006

Tā gan nav riešanās ,bet sava viedokļa izteiksana.Labāk macīties no citu kļūdam nekā no savējām.Cietēji jau ir dzīvnieki un viņu saimnieki un to nevar aizstāt ne ar kadu naudu.Man tiešām ir prieks,ka cilvēki uzdrošinās par šīm lietām runāt,jo agrāk cilvēki uzskatīja,ka tas noticis tikai ar viņa dzīvnieku,un šīs problemas nerisināja.Uzskatu ,ka šiem negodīgajiem cilvēkiem ir jasaņēm sods,jo visvieglāk jau šo zemisko darbu iespējams veikt ar tiem ,kuri neprot runāt un sevi aizstāvēt-tie ir šie nelaimīgie dzīvnieki.Neuzskatu ,ka tā ir ķengāšana,bet kālai nosauc to ,ka apzinati tiek pārdoti slimi dzīvnieki?Vai arī par to ir jaslavē vai arī jāklusē????/

D Dace 07.04.2006

"GODĪGIE"suņu īpašnieki, kas ar asarām acīs uztraucas par nabaga nomocītajiem, slimajiem kucentiņiem! Vai tiešām Jums liekas, ka kāds ir specializējies tieši slimo kucēnu pārdošanā? Jebkurš kucēna pārdevējs ( vēl jo vairāk pārpircējs,kas ir kucēnā ieguldījis savu naudu, jo nekur- pat ne Krievijā- kucēnus par baltu velti nedala) ir ieintresēts pārdot veselu, labi koptu un barotu kucēnu, jo suņus taču arī nepērk galīgie idioti. Bet , ja nu kucēna pircējs ir pilnīgs duraks un pērk vārgu nīkuli no aizdomīgas vecenes kādā smirdīgā, netīrā dzīvoklī, tad nu laikam tiešām lai tik mācās no savām kļūdām.

L Liana 07.04.2006

Nē ,cienītā! Sunīšus pērk lielajā izstādē nevis smirdīgā dzīvoklī,un tamdeļ arī uzticas un iekrīt,jo visi jau nav kinologi un vetarsti,kas var tādam mazam kunkulim ielīst iekšā,bet vai jūs neesat līdziniece no filmas"101 dalmācietis",ja neesat redzējusi,iesaku noskatīties,varbūt atpazīsiet sevi.Ir arī cilveki ,kuri mīl un pardīvo par savu suni ,nevis tikai redz lidojam naudas zīmes no suņa/protams parnestā nozīmē/

V vita 07.04.2006

Gribu pateikt savu viedokli par kiipsalas izstaadi. Esmu LKF biedre un ar nozeelu varu pateikt, ka gan apmekleetaaju skaita, gan kuceenu paardosanas zinaa, taas ir daudz paaraakas par muusu .Es nerunaaju par sunu kvalitaati vai par tiesnesu kvalifikaaciju, tas ir no gluzi neprofesionaala skata punkta. Manai sunenei arii bija kuceeni -godam ar viniem noseedeeju liidz 5,5 meen. un peec tam par kapeikaam paardevu- bet ne tas ir galvenais. LKF man pateica , ka par piedaliisanos Favoriita izstaade draud izsleegsana no kluba un es- naivaa noticeeju. Un peec tam lielajaa Kiipsalas izstaadee es redzeeju l'oti daudzus LKF biedrus- tai skaitaa vairaakus LKF vadosos aktiivistus, kas tur aktiivi paardeva savus kuceenus. Ja gribat, varu nosaukt vaardus un skirnes. un taa jau ir cuuciiba!!! Iznaak, ka es kaa parasts LKF biedrs to nedriikstu un varu seedeet ar saviem kuceeniem un visiem uz to ir uzsplaut, ka tik maksaaju biedru naudas, 2 reizes gadaa eju uz visai daargajaam izstaadeem, veicu displaazijas un acu paarbaudes.... un peec tam kuceenus ar superiigajiem LKF/FCI ciltsrakstiem izdalu gandriiz par velti. Malaci FAVORIITS, ka vismaz domaa par saviem biedriem un dod saviem biedriem taadu iespeeju!!!!

D Dace 07.04.2006

Plašā Krievzeme uzbraucienu ir sapratusi, bet arī Baltijā ražotos sprāģus tāpat kā katru gadu Ķīpsalā varēsiet iegadaties vairumā. Ja esat iedomājušies iegādāties miniatūro sugu sunīsus , tad lai pats Dievs Jums stāv klāt!!! Šie kucēni tiešām nemirs no vēža, bet no pavovīrusa , vai putnu gripas.

I Ieva 13.07.2006

Arī mēs pirms 1.5 gada pirkām savu šarpeju puiku no Favorīta Daces. Man kaut kā šķiet, ka tā ir tā pati, par kuru iepriekš runāts. Suns tagad ir vesels un bezgala mīļš, bet tas nu ir fakts, ka nopirkām mēs viņu ar dažādu veidu ādas sēnītēm. Uz jautājumu - kamdēļ tas kucēns tāds puspliks, gan no Daces, gan no kluba šarpeju daļas vadītājas, saņēmām atbildi, ka suns ir pilnīgi vesels, viņam vienkārši mainās spalva. LKF un vetārsts gan pēc tam noteica citu diagnozi. Izārstējām protams, bet īsti godīgi tas nav. Uz klubu speciāli gājām lai uzzinātu visu par šo sunīti un tās bijušo saimnieci un godīgu atbildi nesaņēmām.

. . 21.07.2006

Arii mees pirms diviem gadiem iegaadaajaamies Zeltainaa retriivera kuceenu. Cik zinu shaa metiena mazuljiem arii ir bijushas slimiibas, bet mums paldies Dievam viss ok. Meitene ir skaista un vesela, esam inter.CH kandidaati. Kinologje teica, ka vnk ir paveicies, jo vinja maakot iestaastiit, ko vien vajag. Ieteiktu pirms iegaades veersties pie kinologa, vai arii pirkt suniiti no paziistama audzeetaaja, apskatot maati un peec iespeejas arii teevu.

I inese 25.10.2008

Izskatās, ka arī mana ģimene ir "iekritusi" ar Daces pārdoto suni. Telefons šai sievietei bija atslēgts jau nākošajā dienā, kad bijām iegādājušies suni un es gribēju sazvanīt, lai noskaidrotu, kas par lietu, jo sunim bija caureja. Tikai tagad internetā atradu šo informāciju par izslavēto suņu audzētāju. Nesaprotu tikai, kāpēc neviens nav kaut ko uzsācis un šī sieviete turpina tirgot slimus suņus.

M Maira 04.03.2009

Man laikam būs peveicies, jo arī es cik noprotu pēc komentāriem nopirku suņuku arī no tās pašas audzētājas Daces Mecauces.Suņuks ir vienkārši teicams, ejam uz izstādēm un vērtējums arī ir teicams.esam bijušas tikai uz 3 izstādēm un divas pirmās vietas un viena otrā vieta.

B Baiba 17.03.2009

Žēl, ka mēs visi sākam vķt informāciju tikai tad kad notiek kāda nelaime.

I Ieva 15.02.2010

Lūdzu atsaucaties cilvēki, kuri ir pirkuši suņus no Daces Mecauces . Ja 'Jums ir bijušas problēmas ar šo suņu tirgotāju un suņuki Jums ir bijuši iesmēreti un slimi, lūdzu dodat ziņu, šai biznesmenei ir jāpieliek punkts.
Rakstiet uz e - pastu : [slēpt]@inbox.lv

I Ieva 15.02.2010

Dodiet ziņu !!!Lūdzu atsaucaties cilvēki, kuri ir pirkuši suņus no Daces Mecauces . Ja Jums ir bijušas problēmas ar šo suņu tirgotāju un suņuki Jums ir bijuši iesmēreti un slimi, lūdzu dodat ziņu, šai biznesmenei ir jāpieliek punkts.
Rakstiet uz e - pastu : [slēpt]@inbox.lv

D Diana 21.02.2010

Dlja Ievi.
Ja napisla vam na email.Zdy va6ego otveta i deistvii nas4et Mecauce.