Favorits

Nevajag jau visus bāzt vienā maisā.Arī mēs esam Favorītā ar saviem šarpejiem,jo diemžēl pretīgu intrigu dēļ gribējām no LKF aiziet,jo man to aferistu darbība nebija pieņemama,tad Goļcovas kundze mus pienēma savā klubā,un esam ļoti apmierināti,tā ka nevajag jau uzreiz visus apliet ar mēsliem,negogīgi cilveki ir katra kluba,bet paskatieties ,cik Favorīta izstades ir daudz fanatiski sunu saimnieki,un kā viņi savus dzīvniekus mīl,un varu teikt drosi,ka piemēram šarpeja šķirnes suņi Favorītā ir daudz, daudz kvalitatīvāki kā citos klubos,un ari citu šķirņu vidū ir daudz lielisku eksemplaru.

I

R robins 03.05.2006

visi kas turpinaas negodiigu konkurenci nokluus uz tiesas sola ,man sii proceduura ,lai izskaitlotu apliceejus aizneema 2 dienas un taalaak tiesas proceduura........ padomaajiet pirms aizskariet kaadu....

I ilze 03.05.2006

Vai es kādu aizskāru,robin hud???Cik man zināms,arī tiesu mājās mītošie jau nu nav tik balti!

R robins 03.05.2006

tu mani paarprati ,es stiprinu tavu teikto ...un ciinisos ar apliceejiem ,esmu vienu jau dabuujis un sodiisu.....

A Anonim 03.05.2006

Pilnigi jums piekritu!!! Nekrietni cilveki ir gan LKF , gan Favorita, gan starp mums... Bet nedrikst tacu visus apliet ar mesliem. Piemeram man Golcovas kundze sniedza daudz palidzibas un veltija daudz laika sunja audzinasanai! FAVORITS MES AR JUMS!!!!!

R robins 03.05.2006

zena,turies mees ar tevi....

L Lana 09.06.2006

es arii iegaadaajos suniiiti Favoriitaa, un esmu ljoti apmierinaata ar to. Audzeetaaja man sniedz daudz padomus sunja audzinaashanaa un baroshanaa.. vnk cilveeciiiiga attieksme!