www.sudzibas.lv Favorits autobraukšana

Favorits - autobraukšana

Favorīts sadarbībā ar Valsts Nodarbinātības Aģentūru realizē bezdarbnieku apmācību tērējot ES fondu naudu.
Teorētiskā apmācība vēl būtu ok, bet praktiskajās ir paredzēti instruktori - kas piesaistīti tieši bezdarbniekiem. Izvēlies no diviem vienu. Mums ieteica labākos, bet tie redz esot par maksu un bezdarbniekiem nepienākoties, ja nu vienīgi pats maksā.
Instruktore Natālija - bezpridels! Ne pastāstīt ko māk, ne parādīt.. atsēž laiku. nograuž savu ābolu, maršrutus neizbraukā, ne pastāsta ko darīs..
sūdzēties jau arī nav jēgas. aizgāju, lai nomaina - izrādās, iedod līdzīgu.
Izrādās, direktors neko nevarot it kā darīt, jo redz pasniedzēji praktiskajām nodarībām esot pašnodarbinātie, tā ka skola tur esot "ņi pričom".
ar "redz cik jums labi sanā, drīz jau varēs likt eksāmenu.." man to visu izvilka vairāk kā 60h garumā. cik ilgi vēl vajadzētu? nē, nezinot, jo redz, neko nevarot pateikt. Instruktors, kuram daudzu gadu pieredze neko nevar pateikt.
ta arī pateica, ka mēs bezdarbnieki esam nevēlami, jo par mums maz maksā, l tad tā arī mācīja, lai tajās ES apmaksātajās 30h Tu neko neiemācies, un lai vēlāk var prasīt naudu par nodarbībām.
Nebiju vienīgā, no manas grupas bija vēl 4 cilvēki ar identisku pieredzi.

E

D DDD 10.01.2010

Favorīts, nu tas pats = Fortūna, ir vienīgā autoskola, kura šobrīd realizē prātam neaptveramu korupcijas shēmu ar Valsts nodarbinātības aģentūru, tas ir šoks !!! Par ES naudu, tiek apmācīti šajā skolā- cilvēki, kuri šobrīd ir strādājošie !!! - pilnīgi par brīvu, un tiek maxāta vēl stipendija, prātAM neaptverami, šobrīd, kad trūxtot naudas...- pašiem bezdarbniekiem, kā arī pabalstiem, pensijām, bērniem utt !!! Tāda extra kā B kateg vadīt. tiesības !! Pilnīgi par brīvu un vēl stipendija, . Te gan jāprasa kāds sakars ir Valsts nodarb. aģentūrai ar strādājošajiem ??? Tad nav brīnums, ka ES NAUDU GRĀBJOT, PAR KVALITĀTI JAU NEDOMĀ !!! Kur skatās KNAB ?

Z Zinite 12.01.2010

Ddd, vairak burtu neatradi uz klaviaturas? Bezmaksas apmacities var jebkura autoskolaa. Tikai birza tev to nepateiks, bet tie, kas tev to pasaka tev jabut pateicigam, jo apmacities uz jebkuru kategoriju maksa naudu, kuras, es domaju, ka tev nav (ja jau tev uz klaviaturas tikai shift un d). Si programma domata ne tikai autoskolas kursu apmeklesanai, si programa ir deriga uz visiem kursiem, sikak var uzzinat atnakot uz nva. starp citu vini tev pateiks, ka pirmo reizi dzird par sada veida apmacibu stradajosajiem. Ej un palasi gudras gramatas, nevis klausies Elinu no tirgus.
Nelietoju garumzimes jo slinkums ... spiest vel uz papildus pogam.
Paldies.