www.sudzibas.lv Favorit " VUK Ne pokupajte toy-terjerov u Jani Zariņi,pitomnik VUK

Favorit " VUK - Ne pokupajte toy-terjerov u Jani Zariņi,pitomnik VUK

Favorit I Jana ZARIŅA negodjaji kakih esčo poiskatj nado!!! Ljudi, ne pokupajte u Zariņi toj-terjerov !!! Budet kak u menja s rodoslovnoj sčenok razmerov XXXXL i vesom boleje 5 kg.Tak nado že bitj nastoljko nagloj, što ona k sebe domoj v Inčukalns, tipo v pitomnik, priglašajet za sčenkom, mamu s papoj pokazivajet, denjužki strižot, a potom virastaet neponjatno što gigantskih razmerov s nestojačimi ušami, u kogo ot toj-terjera toljko gladkaja šerstj !!! Vozmusčeniju net predela!!! Ne povtorjajte moih ošibok ! A v Favorite rodoslovnuju poddelali, denjužki za nejo vzjali, a za členstvo v klube net.I toljko teperj, kogda sčenku 8 mes.ja ponimaju počemu! Začem im v klube dvornjažka ?

N

S Svet_Lana 15.10.2009

Я покупала щенка через сс. Родители щенка состоят в клубе Фоворит. Теперь и мы там. Никаких проблем и жалоб у нас нет. На выставках описания превосходные! Так что не думаю, что надо во всём обвинять этот клуб.

4 4ikatillo 15.10.2009

Zdravstvujte. Ja toze kupil svoej ljubimoj devuske senka toy terjera u Jani v In4ukalnse. Moja devuska o4enj hotela na denj rozdenie kormannuju soba4ku, a viros 9kg eto gde ze karmani takie naiti??? Tam estj kakaja ta raznica "mini" i "standart" poroda nado najti v nete informaciju. A v celom sas sobake budet 2.5 goda nikakih problem. Zivjom v obi4nom zilom rajone na povodke on bil u menja raz 20 i to centre, guljaet rjadom, komandi slusaet. Ja zivu na pervom etaze mne daze ne nado ego vigulivatj, ho4et guljatj podosol vstal na zadnie lapi sidja ja otkrivaju dverj, minut 4erez 30-40 pridjot gavknet pod dverju ja otkrivaju. O4enj dovolen svoej sobakoj.

. ..... 15.10.2009

esiet uzmanīgi ar šitiem kaktu suņiem, dažiem paveicas, dažiem ne...
radiniece no favorīta nopirka brūnu toi terjeru un tagad sunim 7 mēneši bet sver 3 kg un ausis nestāv arī purns tāds liels.Nesen uzinājām, ka tai audzētājai ir arī džeka rasela terjeri, un mūsu suņuks izskatās pēc toja un rasela jaukteņa, bet paīros raxtīts ka toi terjers, sākumā arī izskatījās, ka tiešām īsts būs.

L Lapanda 15.10.2009

Vecit, tev tie svari jānes remontēt. Tikko klubā bija toiterjeru izstāde un no Janas ņemtie toji visi bija mazi- kaut kur līdz 2, 5 kg. Tā kā nevajag muldēt.
P.S. Man pašai ir 2 toji no Inčukalna- 1, 5 un 1, 8 kg.

K karina 16.10.2009

ja v favorite kupila amstaffa, govorili 4to zdarovij, v itoge u sobaki postojannij ponos i townota, mi poexali s sobakoj v kliniku zdali onalizi i u moej sobaki okozalasj xroni4eskij gepatit, teperj mi le4imsa a tolku nikakogo u sobaki v tri goda ves 19 kg eto nenarmalno, i kuda eti klubnie vra4i smotrjat kogda dajut wenja4ju kartu dlja wenka

. ..... 05.11.2009

tojčik, uz izstādēm neejam, jo kā ar tādus miksējumu lai iet????Suns paliek vecāks un vecāks un aizvien vairāk līdzinās džeka rasela terjeram!UN sverts suns tika pie vetārsta!Vets nesaprot kapēc mēs cenšamies iestāstīt, ka tas ir "tojs" ar ciltsrakstiem, jo viņam tas liekas sētas krancis, tas jau vairs nav normāli!

I Ināra 06.12.2009

Es arī nopirku toj-terjeru pie Janas Zariņas, varu teikt to labāko, man uzreiz nedeva suņuku, jo izstāstīju savu iepriekšējo nelaimīgo pirkumu, sapotēja suņukam otro poti un pēc 2vām ned. varēju savam mīlulim braukt pakaļ, suņuks sver ap 3kg un ļoti ir dzīvespriecīgs kā arī jau zobiņi ir nomainījušies un viss ok.
Paldies!

E estonka 19.12.2009

Ja toze kupila svojei toy terjera u Jana i toze O4enj dovolen svoej sobakoj- nikakih problem!

K Krista 02.03.2010

Man suns arī no Ādažiem - NESŪDZOS PILNĪBĀ.
Arī esam divkārtēji LJU un tā.
Bet jā piekrītu, ka nevajag domāk, ka Favorītā tikai viss sliktais un LKF nau neviens netīrais bizness.
Tur arī ir - tikai atšķirība tāda, ka tur to daud zmaz kontrolē, bet favorītā nē.
Es vispār uzskatu, ka no Ligitas pirkt ir kā laimes spēle - var paveikties un dabūsi ļoit šķirnīgu krievu toju, bet ja nenoveiksies, tad iesmērēs.
Un nejau tikai VUK un Ādažos audzētāja skrāpjas. 99% no visām audzētavām krāpjas...
tā diemžēl ir :(
Ja vēlies tiešām šķirnīgu un labu suni tad tev ir jāpēkr no baltkrievijas vai Krievijas - tur protams arī krāpjas, bet tur to vairāk kontrolē jo valstij ir nauda arī priekš suņiem.
Jā... tā ir liela laimes spēle.
No Ligitas pirkām un tagad arī 1 kājiņa sāpēja. Domājām, ka iesmērēja mums suni ar patella luksāciju, bet nē - bija vienkārši sastiepta saite tā kā par savu suni nemaz nesūdzos.
Protams katram savs vismīļākais un labākais, bet ja jau izstādēs veicas labi tad jau tas arī pa rkautko liecina. :)

K Krista 02.03.2010

Man suns arī no Ādažiem - NESŪDZOS PILNĪBĀ.
Arī esam divkārtēji LJU un tā.
tā diemžēl ir :(
Jā... tā ir liela laimes spēle.

A Aguchy 04.03.2010

Es pirms trim gadiem nopirku Bernes ganu suni ar ideāliem Favorīts ciltrakstiem. Viss bija ideāli, suns augumā liels, un skaists, nu vienkārši ideāls suns. Tad pēkšņi sāka kristies svarā, neēda vairāk un tā tālāk. Tad viņam spricēja sprices un deva zālews, bet nepalīdzēja. Nodevām analīzes un vets teica ka vairs nav jēgas spricēt jo viņam sāk organisms saindēties un tā esot iedzimata nieru slimība. Tad mēs pieņēmām lēmumu lai viņam nesāpētu-iemidzināt. :( Bija ļoti smagi jo viņš bija ļoti superīgs suns, mūsu ģimenes mīlulis. Vēl man mājās ir Krievu tojs arī ar Favorīta ciltsrakstiem un viņa sver pie 3 kg un tas nav normāli. Visus tojus ko esmu redzējusi ir augumā un svarā mazāki. Tādēļ es esmu nolēmusi ļoti ilgi apdomāt vai pirkt vēl kādreiz kādu kucēnu no Favorīta. Es laikam neko labu nevaru pateikt par Favorītu. Vienīgais viņiem bija ļoti superīgs Bernietis un ļoti superīga Krievu toj meitene. :) Klāt pievienoju savu suņu bildes.

B Belinda 04.03.2010

Aguchy, pirms raksti izlasi šķirnes standartu! Krievu tojs- augums skaustā 20 - 28 cm, svars - 3kg !!!

S silva 06.03.2010

Nu ļoti skaists tojs!
Es lābāk sev normālo toju nekā minī.

L Larisa 07.03.2010

A mēs savu čihuā pirkām pie Ligitas Ādažu raj. pašā centrā un mums viņš trāpijās ļoti smagi slims.Un viņai bija galīgi vienalga, kad mēs sūdzējamies pat klubā. Sadomājam sunim nopirkt draugu un tad uzzinājam, ka tur nevar pirkt vispār.Toreiz nopirkām otru pie Ludmilas arī no favorīta un nekādi krenķi.Viņu ieteica mums kaimiņi, kuri arī tur bija dabūjuši savu suni.

E Es 15.03.2010

Vienīgā problēma ar Janu no Inčukalna, ir viņas toy puika Pikušs. Vairākiem Pikuša bērniem bija lauzti kauliņi, arī manai meitenei kājiņa salauzta. Bet kopumā- miniatūra (1, 7kg), ļoti skaista meitenīte :)

L lucija 16.03.2010

Tad kad toji bija uz viļņa, Janai nebija laika sekot līdzi vaislas darbam, bija jātirgo tikai!!! Kas zina vai tie vecāki (es domāju Pikuš ...) maz zināja, ka viņiem tādi bērni pa pasauli staigā? Pasekoju visu laiku līdzi - Un tagad ir tieši tas pats ar Haskiem, viņai 1, 5 gadu laikā nav nereizi beigušies sludinājumi par kucēniem. Kā tas ir iespējams? Cik tad viņai jābūt mājās pieaugušajiem su'ņiem? Un tad nebrīnaties, ka pēc gada atklāsies, ka viņas kucēnu tēvs dod atsevišķos metienos 100% displāziju... Bet tēvs līdzīgi Pikušam nemaz nezin, ka viņam tāds metiens ar bērneļiem uzradies??! Nu nevajadzēja jau ilgi lai saprastu, ka Jana tā dara.
Domāju, ka tā pati situācija ir arī Ādažos pie Ligitas.

B Belinda 16.03.2010

Pikušam skaisti bērni tas tiesa un maziņi, bet kur ir tie sludinājumi, gribu sev nopirkt tojiņi jau sen skatos vai nebūs kāda Pikuša meita pārdošanā bet nekā, jau pusgadu kā nav, tā nav. Ja kādam ir padodat ziņu. Bet Es nemāk pieskatīt savu mini meiteni, tādai jau suni nemaz nevar dot, kurš tad nezin ka tik smalciņi sunīši ir jāpieskata un jālutina! Ja man tāda būtu es gan būtu uzmanīgāka.

I inara 02.05.2010

Es arī iegādājos suņuku no Janas un tēvs ir Pikušs, tikai viņam dēliņs skaustā 32 un svars 3, 600, bet vienalga man suņuks ir mīļš un vislabākai

Mamma 02.05.2010

Esmu ļoti pateicīga Janai par to labestību un palīdzību sava suņuka audzināšanā, vienmēr izpalīdz, vienmēr visu paskaidro. Man arī ir labs savas šķirnes pārstāvis un bieži izstādēs uzvaram. Paldies.

K Katrīna 05.05.2010

Es arī pirku savu "toju" pie Janas Zariņas un rezultātā izauga pinčers, bet neko kāds ir tāds ir - labs vienalga, bet citiem iesaku uzmanīties, jo ir atšķirībavai Tu pērc toju vai pinčeru...