www.sudzibas.lv Favorit " VUK Ne pokupajte toy-terjerov u Jani Zariņi,pitomnik VUK

Favorit " VUK - Ne pokupajte toy-terjerov u Jani Zariņi,pitomnik VUK

Favorit I Jana ZARIŅA negodjaji kakih esčo poiskatj nado!!! Ljudi, ne pokupajte u Zariņi toj-terjerov !!! Budet kak u menja s rodoslovnoj sčenok razmerov XXXXL i vesom boleje 5 kg.Tak nado že bitj nastoljko nagloj, što ona k sebe domoj v Inčukalns, tipo v pitomnik, priglašajet za sčenkom, mamu s papoj pokazivajet, denjužki strižot, a potom virastaet neponjatno što gigantskih razmerov s nestojačimi ušami, u kogo ot toj-terjera toljko gladkaja šerstj !!! Vozmusčeniju net predela!!! Ne povtorjajte moih ošibok ! A v Favorite rodoslovnuju poddelali, denjužki za nejo vzjali, a za členstvo v klube net.I toljko teperj, kogda sčenku 8 mes.ja ponimaju počemu! Začem im v klube dvornjažka ?

N

V velta 13.08.2008

Pilnīga taisnība.Afēristi!

L Lāsma 16.08.2008

Mēs no Janas Zariņas nopirkām absolūti normāla izmēra Jorku- 3 kg. Varbūt paši nemākat barot mazas šķirnes kucēnu un tad izaug milzis.

N Natalja 22.08.2008

Lasma, tikai nevajag man tagad stastit pasaciņas par nepareizu barošanu...kucens tika barots tieši ta ka vajag barot toj-terieru...un no baribas nav atkarigs izmers ! Es piekritu ka svars var nedaudz svarstities, bet ne izmers !!! Un to man teica gan sertificets veterinars, gan daudzi citi kinologi ar daudzgadigu pieredzi !!! Es pieļauju iespeju ka viņa kaut-kadus kucenus pati ieperk nez no kurienes un pardod 5* dargak zem VUK un Favorit zimola !

A Anda 22.08.2008

Mēs ar draudzeni arī iegādājamies kucēnus "Favorītā" un esam ļoti vīlušās, jo pēc trim mēnešiem apmeklējot vetārstu mūsu kucēniem atklāj nepareizu zobu sakodienu. Kad vērsāmies pie suņu audzētājas ar pretenzijām, saņēmām atbildi, ka viņai žēl, ka tā esot sanācis. Esam iesniegušas arī sūdzību pret suņu audzētāju klubā "Favorīts", bet nu jau vairāk kā mēnesi atbildi vēl neesam saņēmušas. Mums arī ir radies priekštats, ka "Favorītā" ar ciltsrakstu izsniegšanu kucēniem kaut kas nav kārtībā.

Z zoja 25.08.2008

Mēs ar draudzeni arī vērsāmies pie plastiskā ķirurga sakarā ar ārējo izskatu, bet pl. ķirurgs vairs nevarēja mums līdzēt - viss jau bija nokavēts. Tad mēs griezamies kinologu klubā " Favorīts" ar sūdzību, bet tur mums pateica ka krokodīļu registrācija ir beigusies... Nonācām pie slēdziena--- kam kāds purns ir, tam ar tādu jādzīvo.

R Raisa 22.10.2008

E Elīna 22.10.2008

Internets ir forša vieta, kur viegli novākt konkurentus. Uzraksti anonīmu ķengu, apdirs cilvēku un vienmēr jau atradīsies duraku bars, kas noticēs. Jūtams, ka suņu biznesā tiek dalītas ietekmes sfēras un te cenšas gan klubu, gan atsevišķus tā biedrus apmelojot nolīdzināt ar zemi.

J Janīna 27.10.2008

Vēl iesaku visām sievietēm turēties tālāk no kaimiņa Žorika, jo viņš arī iespējams nekontrolē savas aktivitātes, bet iespējams to dara tīšuprāt. Māja mudž no bērniem. Tālāk jau skatās, kam sīkais vairāk līdzinās, tādus vecākus arī raksta papīros. Par kaut kādām veselības pārbaudēm, piemēram seksuāli transmisīvajām slimībām, laikam vispār neko nav dzirdējis.
Neielaižaties sakaros ar šo Žoriku!!

H Hanna 26.11.2008

Atbildot Andai.Sakara ar zobu sakodienu.Ciltsraksti tiek izdoti apliecinot skirni, bet par 100 procentu garantiju kvalitate neviens nevar atbildet.Pietam ja kucenam ir tris menesi, tad zobi vel mainisies un varbut ar sakodienu viss bus normali.Ja jus ta pret Favoritu, tad nedomajiet, ka LKF viss tik perfekti

K Karolīna 28.11.2008

RAISA! ''Vēl ieteiktu visiem potenciāliem kucēnu gribētājiem turēties pa gabalu no Ligita Ūdres no Ādažiem, Ķiršu ielas. Māja mudž no suņiem. Toiterjeri tiek krustoti ar čivauvām, iespējams vienkārši nekontrolējot suņu aktivitātes, bet iespējams tīšuprāt. Tālāk jau skatās, kam kucēns vairāk līdzinās, tādus arī godātais Favorīts ciltsrakstus "pielāgo". Par kaut kādām veselības pārbaudēm, piemēram, kā iedzimtu kāju locītavu vainu, kas noved pie neārstējama klibuma kucēniem, laikam vispār nav neko dzirdējusi. Lai gan tas principā nav iespējams, jo šī Ligita Ūdre ir licenzēta vetārste!
Neko nepērciet no šīs Ķiršu ielas "pagrīdes audzētavas"!!! Cik zinu tur "štancē" ne tikai tojus, čivauvas, bet bīglus, labradorus un vācu aitu, bet visizplatītākie, protams, šībrīža modes suņi - toji un čivauvas!!!''

Mēs nopirkām toi-terjeru no Ligitas ūdres viņš ir divkārtējs Latvijas jaunais uzverētājs par izskatu un šķirnīgumu nesūdzamies bet ir tādda pati problēma par kājiņām!! Pirmo reizi kautko tādu redzu, sunītim pakaļkājas lec laukā no gūžām! :O un tas ir ļoti sāpīgi suns raud. :o Vai jums arī ir tāpat?

K Karolīna 29.11.2008

Bet varbūt mēs ķļudijāmies jo tas bija diezgan sen un tagad jau ilgu laiciņu nav manīts ka kājiņas sāpētu un varbūt es mazliet pārpīlēju jo suns tieši tad kad sāka sāpēt kājas spēlējās un kautkā neveiksmīgi nokrita no dīvāna malas un tad arī tas viss sākās un vēl pēctam vairākas reizes atsita kājiņas. Bet kautkā likās ka tas ar gūžām saistīts :( varbūt vienkārši sakritība :D Bet parlaimi tagad viss ir okei :):) Piedalamies izstādēs un gūstam labus panākumus :)

K Kerija 24.12.2008

es arii gribu toj-terjeru, kursh man var ieteikt kaadu labu vietinju kur es vareetu taadu iegaadaaties?

A agnese 24.12.2008

kursh man var piedaaavaat nopirkt toj-terjeru???? 26779345-agnese
man paziistama meitene pie zarinjiem pirka torterjeru, ljoti jauks sunjuks, domaaju vinjai suudziibu nav nekaadu par suniiti, kaa arii vinjas draudzene pirka turpat un abas ir apmierinaatas!

V Vikite 25.12.2008

Toi terjeru vislabaak pirkt tieshi Favoriitaa- normaalas cenas (ap 250 Ls) un kvalitaate biezhi daudz labaaka nekaa LKF, kur cenas pat ljoti zemas kvalitaates milziigiem kuceeniem ir nenormaali uzskruuveetas.
Un diivainaa kaartaa tie labaakie kuceeni naak tieshi no sheit apmelotaam audzeetavaam. Mees ar draudzeni pirkaam kuceenus Adazos- izauga superiigi tojterjeriishi, izstaadees tikai teicami rezultaati. Veel pazinas pirka haskiju pie Janas- arii viss ir kaartiibaa, suns vesels un smuks. Nesaprotu, kaapeec cilveeki tik nesmuki aprunaa un raksta to, kas absoluuti neatbilst taisniibai?!

K Kerija 26.12.2008

kur Ādažos Juus pirkaat Toi terjeru? varbuut tad arii man labaak uz turieni aizbraukt un nopirkt?

V Vikite 26.12.2008

Kerija, meklee pati caur sludinaajumiem, jo kad prasa caur klubu cenas uzreiz ir 2x augstaakas. Mees savu atradaam caur SS.lv. Noteikti paskaties vecaakus un paskaties, kaados apstaaklos suniishi dziivo. Vismaz man noteicoshais bija, lai kuceens naaktu no ''labas gimenes''- lai cik labs kuceens, bet ja vins audzis netiiriibaa un maajaa ir smirdonja - nekaadi vecaaku izstaazhu tituli vairs nav svariigi. Pirms nopirkaam savu kucenu, bijaam Riigaa vienaa dziivoklii- smaka taada, ka acis spraagst aaraa, lielie sunji dziivo buuros, mazie kuceeni netiiri, vaaji, bet skaitiijaas baigi labaa audzeetava, visa siena ar godalgaam un kausiem. Nu bet es no turienes arii pa briivu neko nebuutu njeemusi.

N neitrals 27.07.2009

Janai Zariņai ir pundurpinčeri ne vis toi tereri - un tās ir divas atšķirīgas sugas. Pundurpinčeri ir lielāki par tojiem. Pirms cilvēks pērk ir pašam viss jāizpēta gan pa dogs.lv forumiem gan konsultējoties ar zinošiem cilvēkiem kaut vai tanī pašā dogs.lv forumā. Tādā veidā izvairoties no dažādām ķibelēm.

T Tatjana 25.08.2009

Es ari pirku francu buldoga kucenu "Favoritá"!Nekádu problemu nebija.Sunuks vesels un laimigs!

S Shausmas 04.10.2009

A VI POKUPILJI SOBAKU OT JANA ZARINA???
ONA ZIVJOT V JURMALJE????

P pufa 04.10.2009

Protams, Tatjana, ka kucēns būs vesels un laimīgs ticis prom no tā Favorīta.Tu tak rūpējies par viņu.