www.sudzibas.lv Fantasy SIA, Solāriju studija Sanitāro normu neievērošana

Fantasy SIA, Solāriju studija - Sanitāro normu neievērošana

Mana meistare saslima, bet nagi kliedz pēc profilakses. Izlēmu par labu tuvējam skaistumkopšanas salonam fantasy, kas salīdzinoši tuvu atrodas. Biju pie meistares valērijas. Kamēr ļāvos procedūrai, bija laiks pavērot apkārt. Tas ko pamanīju, bija šausmas. No solārija iznāca meitene, un aiz viņas netika veikta dezinfekcija. Teju uzreiz tika ielaista solārijā nākamā kliente. Mīļie cilvēki, apdomājat, vai jums to vajag. Ja arī izlemjat par labu šim salonam, lūdzat, lai jūsu acu priekšā to iztīra. Domājat par savu veselību, jo tas ko tur redzēju, uzdzen šausmas, jo tā var noķert slimības. Darbiniekiem iesaku domāt par klientiem, neslinkot, un arī nomainīt sejas. Paldies valērijai par manikīru. Vairs jūsu salonā kāju nesperšu. Neesmu pārliecināta, ka man izmantotie materiāli bija sterili. Domājat ko darat, jo šo salonu nevienam neieteikšu.

A AnnaPanna 12.06.2019

Varbūt solārijā bija kāda darbiniece vai darbinieces draudzene,kas pēc sevis uzreiz notīrīja