www.sudzibas.lv Facebook Krāpnieki raksta un izdabūt naudu no jums!

Facebook - Krāpnieki raksta un izdabūt naudu no jums!

Sveiki! Esam saskārušies ar problēmu! Sociālajos tīklos darbojas krāpnieki, kuri uzlauž jūsu draugu vai paziņu profilus un raksta jums! Bildē būs sarakste! Šāds stāsts beidzās manai draudzenei 45€ viņi izdabūja no viņas. Labi ka tiku pabrīdināta! Rīkojos ātri sazinoties ar paziņu, pajautāju vai viņa man ir rakstījusi... Saņēmu atbildi ka nē! Rīkojos ļoti jautri un kodolīgi, meliem atbildēju ar meliem lai pārliecinātos ka tas nav robots! To varat aplūkot bildēs! Pats interesantākais ir tas ka viņi izdzēš ziņas un aizblokē jūs, tāpēc kāds nezinot to var jūs iesūdzēt, bet krāpnieki paliks brīvībā! Esiet uzmanīgi! Pastāv iespēja ka cietušo ir ļoti daudz! Būtu ļoti labi ja šī sūdzība nonāktu regulēšanā un tiktu sodīti krāpnieki!

Dainis 15.08.2018

Atklājāt everestu :D

Andris Sa 16.08.2018

Детский сад. Этому разводу уже сколько лет. Сколько раз уже об этом говорили и в СМИ и по ТВ никакие коды по телефону которын приходят никому не пересылать :)

предыдущий комментарий в тему!