www.sudzibas.lv Ezermalas iela 4a/ Merko House SIA Briesmīga attieksme pret klientiem

Ezermalas iela 4a/ Merko House SIA - Briesmīga attieksme pret klientiem

Tiem, kas plāno iegādāties dzīvokli Ezermalas ielā 4A no uzņēmuma Merko House SIA, iesaku pameklēt arī citas alternatīvas.

Līdz brīdim, kad nopirkām dzīvokli, viss bija normāli, bet tad sākās...
Ievācāmies, izrādās, ka kaut kādu iemeslu dēļ nav elektrība. Paiet pāris dienas kamēr noslēdzu jaunu līgumu ar Latvenergo un elektrība parādās, tomēr ne visā dzīvoklī. Elektrības joprojām nebija ne vannas istabā ne koridorā. Teica, ka meistars ieradīsies un sataisīs. Pirmo reizi meistars ierodas ar pus stundas nokavēšanos un bez instrumentiem – kad prasu, ko tad viņš te brauca taisīt, ja nav paņēmis līdzi pat instrumentus, tad atbild, ka īstenībā nemaz neesot zinājis, ka kaut kas jātaisa, jo esot braucis pavisam uz citu dzīvokli un par manējo uzzinājis tikai tad, kad atbraucis. Meistars, protams, ļoti aizņemts un nākamo reizi var atbraukt tikai pēc 4 dienām, bet nu sola, ka nākamreiz 100% sataisīs – pat ja tas aizņems 3 stundas.. Pēc 4 dienām atkal nākas izbrīvēt vakaru, lai gaidītu meistaru, bet diemžēl – velti, jo meistars vienkārši neierodas, pat nepiezvanot. Vienojamies ar Sergeju(Merko House darbinieks, kas tur šādas lietas koordinē), atkal par citu laiku. Vēl pēc pāris dienām atbrauc 2 vīrīeši – atkal bez instrumentiem, neko nesataisa un pēc 20min aizbrauc.
Atkal pēc 4 dienām atsūta vēl vienu meistaru, kas atkal ierodas ar nokavēšanos, bet nu beidzot ir līdzi instrumenti un šoreiz arī elektrība tiek sataisīta.

Pagāja vairāk kā 2 nedēļas, man nācās izbrīvēt 4 savus vakarus, lai elektrība beidzot tiktu sataisīta.
Tiesa, meistars saka, ka būtu labi, ja būtu vēl viens diferenciālis, lai negādās tā, ka izsit korķus. Sergejs sākumā saka, ka tas man pašam tad jādara, bet beigās piekrīt, ka tomēr izdarīs, ņemot vērā to, ka mani tā vazāja aiz deguna šīs 2 nedēļas, bet meistars esot Turcijā un tiklīdz atgriezīšoties, tad nāks pie manis. Protams, tas tā nenotiek un neviens neliekas ne zinis, beigās, kad es pats zvanu, tad tomēr paskaidro, ka tas viņiem nav jādara un nedarīs, ja sitīs korķus ārā, tad lai zvanu.

Ļoti necienīga attieksme pret pircējiem no uzņēmuma puses, turklāt, visi meistari un apkalpojošais personāls ar ko man nācās saskarties ir krieviski runājošie, kas valsts valodā nemāk gandrīz ne vārda, līdz ar to ļoti grūti saprasties.(Izņemot pārdevēju un firmas īpašnieku).
Tāda nu ir mana pieredze ar šo uzņēmumu. Pietam, dzīvoklī remonts veikts diezgan nekvalitatīvi – sākumā, kad ej skatīties, tad īsti neievēro, ka elektrības kontakti pielikti šķībi, vietām neprecīzi nošpaktelēts, flīzes šķībi pieliktas vannas istabā utt.
Arī tualetes pods ielikts laikam pats lētākais kādu vispār var dabūt, jo neskalo pat papīru projām, ja nenorauj ūdeni vismaz 2 reizes.

Gan jau, ka ar laiku viss šis aizmirsīsies, bet šo pirmo nepilno 2 mēnešu laikā negatīvas emocijas sakarā ar šo uzņēmumu sakrājušās diezgan daudz.

E

R ri4y 15.05.2014

Учи русский! В нашем дворе нет латишей, если въехал сюда, прийдётся говорить по русски или ежай в свой латишский район обратно!

S speedster 29.04.2015

ri4y,
tu drīz varēsi izvākties no šī "dvora", ja tā izrunāsies

par merko tikai labākās atsauksmes - tomēr jāsaprot, ka notika celtniecība, tāpēc nevarēja visu izdarīt operatīvi, komandējot apakšuzņēmējus