Exs.lv - Neciesams

Taatad es Jums cilveeki neiesaku iet uz maajaslapu ar nosaukumu exs.lv jeb ipriekseejais nosaukums ex.runescape.lv
Neteikshu, ka viss bet 80% no lietotaajiem ir tik varoniigi, ka speej nolichot (pazemot) cilveeku tikai caur internetu, kas nekad nenotiktu dzivee, taapeec es Jums cilveeki paliidzu, un neapekleejiet to maajaslapu

E

A Antiņš 12.08.2012

Turpmāk nevajag uzvesties kā bērnam - tad jau viss būs ok.

M mučiņa_123 12.08.2012

Exs.lv, neesmu vēl admins, esmu dziļi apvainojies.
P.s... vissirslikti

M MrOzols 23.03.2016

MrOzolsMrOzols

M MrOzols 23.03.2016

Vēlos padalīties arī ar savu briesmīgo pieredzi šājā jauniešu un pieaugušu pabiru portālā. Visa mājas lapa ir problimātiska. Sākot ar hitlera atbalstīšanu, rasismu, homofobiju, lietotāju pazemošanu, lētām/zagtām pepēm un beidzot ar administrāciju, kas ir cenzūras mafija, ja vēlies izsteikt viedokli, tad sargies. Rezumējot, exs.lv ir vieta tupiem zābakiem un neizglītotām kazām.