www.sudzibas.lv Exs.lv Pazemojums

Exs.lv - Pazemojums

Pirms 30 gadiem mana mamma, ļoti daudz pīpēja, ļoti daudz. Gandrīz 2 paciņas dienā. Tas vel bīja pirms es biju dzimis. Vienu brīdi tēvs teica mammai, lai padomā par saviem bērniem, kādi viņi piedzims, ja viņa turpinās pīpēt to drazu. Tā viņa pārtrauca nekavējoties un tad vēlāk piedimu es un mans brālis. Viss noritēja labi, līdz pienāca mana 14. dzimšanas diena, kad mammai tika konstatēts plaušu vēzis smagākajā stadījā. Tas vairs nebīja ārstējams. Nākamos 5 mēnešus viņa pavadīja slimnīcā ļoti vārga, knapi parunāt varēja, konstantās mokās. Pie viņas nāves gultas es apzvērējos nekad nepīpēt. NEKAD! Nevēle nevienam piedzīvot tās mokas ko piedzīvoja mana mamma. Tā arī sava mūža 28 gados neesmu nevienu dūmu ievilcis, bet es to tomēr nožēloju, jo es tāpat no exs.lv ieguvu neārstējamu vēzi.

V

I illmars 26.03.2017