www.sudzibas.lv Exs.lv Miera traucēšana

Exs.lv - Miera traucēšana

10.08.2012 vakara aizsegā, Ogrē, netālu no pārtikas veikala tika veiktas netiklas darbības vai arī kāds sists, jo spiedzieni kas nāca no tās elles mājas bija neizturami. Es ar savu vīru nevarēju aizmigt līdz sešiem no rīta, kad droši lieli varoņi tika nogādāti vai nu policijā, vai arī vienkārši pieklusa. Jaunieši salasījušies bija ne pa jokam, uz mūsu mierīgās ielas nekas tāds nebija redzēts, . Kaimiņie atklāja, ka tajā mājā dzīvo kāda D******, un ka iespējams pie miera traucēšanas vainojams viņas dēls. Sazvanoties ar kundzi, uzzināju, ka tas tiešām arī tā noticis. Pēc pailgas sarunas tika noskaidrots, ka tas ir bijis kāda foruma veidots pasākums, kurš pēc manas ilgākas izpētes arī tika atrasts. Tas ir kāds parasts spēļu portāls, bet es uzskatu, ka tas ir vienkārši aizsegs netiklām darbībām. Tādēļ es jums NOTEIKTI iesaku neapmeklēt šo portālu un pieskatīt, ko jūsu bērni apmeklē. Savādāk man liekas šādi grautiņi paliek ar vien biežāki.

A antons.raspuķins 12.08.2012

Seems legit

M Manis.Jaris 12.08.2012

Manuprat, shis portals ir saistits ar porno industriju!!!

I Indriķis.Kreipaols 12.08.2012

Tā grupa 307. Viens ļaunuma un neķītrību miteklis!

A Antiņš 12.08.2012

Tur kaut kas nav tīrs. Pats šo lapu izmantoju jau kādu laiciņu, cenšos iefiltrēties pēc iespējas vairāk, lai noskaidrotu, kas īsti slēpjas aiz šī aizsega.

L Lolovs 28.04.2018

Kā veicas ar spiegošanu ?

G Gliemene 12.08.2012

Ārprāts, Mārīt, es jūtu tavas dvēseles sāpīti! Arī mani kaimiņi ir gluži vai apjukuši - 22:00 bļaustās kaut kādus tagīīl. Nevēlies iedzert tasi kafijas kopā ar mani, lai varētu nomierināties?

A arturs.juris 12.08.2012

Pietam tas nav trakākais, TUR IR IESAISTĪTS ARĪ SUNS!

G Gliemene 12.08.2012

Suns?!?!?! Tā jau ir dzīvnieku mocīšana!!!

fgh

M Manis.Jaris 12.08.2012

Es teiktu, ka tur tiek uznemta pornofilma ar komisaaru reksi!!!

D davis1523 12.08.2012

Mārīt... tava mājiņa deg...

G Gliemene 12.08.2012

Zoofīlijas motīvi Latvijā NAV PIEŅEMAMI!

J Juris puris 12.08.2012

Tātad, es vēlētos visiem paziņot, ka policija jau strādā ar šīs mājaslapas apkarošanu, mums ir daži darbinieki kas ir iefiltrējušies pašā mājaslapā un novēro to, mūsu detektīvi slēpjas zem segvārdiem "Niggah" "pluume" un "Castiel" mēs esam novērojuši pedofīlijas aktus no lietotāju puses, kas vēl nav pierādīti. Kā ari avoti vēsta, ka tieši šī mājas lapa ir saistīta ar kādu reliģisko kustību, kas ir saistīti ar 11 septembri. Mājaslapas administrātors rīkoja un piedalījas Vecrīgas grautiņos trīs gadus atpakaļ, kā arī piedalījās grautiņos Anglijā, viņš ir professionāls noziedzinieks.

Slēptās apvienības aģentūras "Pasaciņa" īpašnieks Juris Purkevalds

J Juris puris 12.08.2012

Kā arī aizmirsu piebilst ka lapas īpašnieks ir saistīts ar nelegālu kebabu ievesšanu no austrumiem.

N Niggah 12.08.2012

Viņu kompānijā bija cilvēks bez sejas. Tas ir pilnībā nepieņemami!

A Antiņš 12.08.2012

Pārdodu malku. Lēti.

L Lolovs 28.04.2018

Par cik?

M Manis.Jaris 12.08.2012

Anton, vai tu vari ari to piegadat uz majam?

Z Zintis.Kabacis 12.08.2012

Viņi noteikti tirgo nelegālo alkaholu !

M Manis.Jaris 12.08.2012

Anton, tu tirgo ari nelegalo alkoholu???

J Juris puris 12.08.2012

Tātad, jūs prasīsiet kāpēc mēs vienkārši nearestējam lapas īpašnieku, atbilde ir vienkārša, viņi apspriež visas nelegālās darbības publikai nepieejamā vietā vai tā saucamajā "grupā" kurai lai piekļūtu ir jābūt lapas moderātroram. Lai kļūtu par lapas moderātoru ir vai nu jānoziedo 50 lati vai arī jāuzrīko tā saucamais exs party (par kuru sūdzās Mārīte) kurā viņi atņem nepilngadīgām meitenēm nevainību, pērn tā bija nepilngadīga meitene ar segvārdu "Za4eniite", šogad tā bija meitene ar segvārdu "Riķi" abas meitenes ir bijušas nopratināšanā un ziņojušas tādas lietas, kuras nedrīkst teikt plašai publikai, jo šis portāls ir pieejams bērniem
Ja jums ir turpmāki jautājumi, prasiet šeit.
-Slēptās apvienības aģentūras "Pasaciņa" īpašnieks Juris Purkevalds

B Ban Mādišs 12.08.2012

NU ES SKATIJOS TADU KA KIPA NU KA LAI PASAKA N UTUR TADU KA KIPA ATKAROTJUMU NU APEMRAM ATKARTOJUMA AI ES NEZINU REPLAY LAIKAM A VOT REPLAY UN TUR TF NORM KADAS TIK 6 REIZES MIRA PA VISU MATCHU NE ES ISTI NEZINU VAI 6 VAI 7 BET NU APMERAM TIK REIZES VINS MIRA JA KAROCE TAD ES TALAK SKATOS SIS SAK SIST RYZY SIT SIT SIT SIT SKATOS JAU ABIEM APMERA 50 A NE 60 NE LAIKAM 70HP JA TIE TIK MOCHI VIENS OTRAM MAN JAU MAJONEZE BIKSES VISP NEZIUNU KKO DARIT SKATOS RYZY NOSIT ES TADS WOOP CARDSMAN IS THE BEST RIGHT NOW WSO NOPRIKU TF A BET SPEKLET NEMAKU VISI RYZY MANI LIEK NU NE LIEK ES ARI KADU KILL DABUNU BET NU KOPUMA MAN PRET VINIEM IR NU KA LAI PASAKA DIEZGAN SUDIGI IET BET NU IR ARI DAZI KILLI TAKA MAN NAV TIK TRAKI BET VISTRAKASK IR TIESI PRET KENE VINS MANI IEKLIEK TAJA ZIBENI ES SAKU GFLASH TUR 2W E E Q Q Q R R RR E E E W W WR R DRAUGI SAKA KA VISLABAK IR KERT TOS SHURIKENUS TIESI SEJA BET NU ENZENSUIHG ES SISTI NEZ BET VIONS TPT MANI SALIEK ES NEZINU KAPEC KENEN TIK STIPRS VISPAR NAV NE JAUSAM A LAIKAM ZINU NE TOMER NEZINU KAPEC VINS IR TIK STIPRS BET NU KAROCE ES VINU NOMIRU 7 REIZES MAN JAU KOMANDASBIEDRI TADI LOL UNINSTALL TETRIS GO PLAYH ES TADS ATAPAKAL SMD BITCHES I GOT THIS UN NU TA KAROCE MES KAPAJAM ES DRAUGIEM INGUSU TUR, JANCIS ARI IR, ALEKSIS TADS CALIS NU KAROCE MES KAPAJAM VISI SMITE CLARITY PANEMAM LAI DAUDZ MANAS UN VISI VARETU NORM SMITOT MINNIONUS KAROCE SMITE VCISPAR IK PEC MINUTES TU VARI DABUT VESALU VIENU CREEP TAS IR DIEZGAN SMIEKLIGI JA KAS PIEMERAM ES TA SAKU SPELI BOOM SMITE CALIS TADS WTF ARE U DOING ES TADS NU NEHUIJA SEBE CALIS IZRUNAJAMS ATVERU /ALL CHATU TUR SADIRSU VINAM LATVISKI KA VINS TADS URLA RUNA ANGLISKI INGUS VISPAR VAR DZIRDET KKUR JAU AR ALEKSI RAUD MES PA SKYPE CHAT RUNAJAMA JA KAS SKYPE CHAT MES TUIR TADA ZALA KLAUSULE MES TUR SPEIZAM UZ VIMNU TUR TADA MELODIJA DUMUDMUDMDUMDUD DIM DUMDUMDU DIM TAD PACEL ES TADS NU CAW DRAUGI VINI TADI YO WATSUP EJAM SPELET FUTBOLU ATSTAJAM AFK CHARUS UN EJAM KAPAT FUCI ES TADS NU OK EJHAM KAPAT FUCI NU KO NOKAPAJAM NORMALI ATNAKAM ATPAKAL MES 4 MAN BIJAM, SKATOS CHALIS TADS 5AIS KOMANDA AR TWITCH KURS IR NATURALI OP MOCHI VINU BAZI 1V5 TEICA KA MUS REPROT ES TADS DA PSOL DAHUJ MAN POHUJ AR ALEKSI UN INGUSU UN JANKELI NODIRSAM TO SUDU TAS IEIET STEALTH MES JAU TADI 0/20 ES AR TEEF KAPAJU NU VISMAZ MAN DRAUGI TAA VINU SAUC ES NEZINU VINA ISTO VARDU NU KAROCE VISI VINU TUR DAZA ES TASS AI CONTROL + ALT + F13 UN TNAHUJ ARA NO SPELES TAD MES EJAM PELDET ES EJU PELDET PIRMAIS JO MAN JAU ANW BIAIL NO UDENS LOL IGNUS GAN SAKA KA VINAM KAKLS SAP UN NEGRIB MATUS SLAPINAT JAU 5 GADUS TA SAKA A MES VINAM SAKAM NETICET KA VINS JAU 5 GADUS NEGRIB MATUS SLAPINAT ES TADS PANEMU TWITCH IZLIEKU PENTA KILL EVELYN TADS LOL KS ES TADS ATVERU ALL CHAT UZRAKSTU EVELYN BUCHOJAS AR JANI JANIS SRAZU RAGEQUIT UN SAK RAUDAT SAKA KA NOSITIS MANU GIOMENI ES TADS QQ NOM NOM KARTUPELU SALATI AR MAJONEZES KECUPU TADU VALDO FIRMA RAZO