www.sudzibas.lv Express pasts Neadekvāts serviss

Express Pasts - Neadekvāts serviss

Kur jūs tādus kurjerus sameklējuši? Vai tiešām Latvijā nav vairs kārtīgu cilvēku kurus varētu pieņemt darbā? Divas reizes ir nācies saskratie ar Express pastu un abas reizes pasūtījumu ir piegādājuši nelaipni un neadekvāti cilvēki. Kā arī šī ir vienīgā iestāde kur kurjeri pirms piegādāšanas zvanās un lūdzās lai cilvēks iet ārā saņemt pasūtījumu. Kauns! Kaut kas tāds laikam ir iespējams tikai valsts iestādēs, privātie šitādus noteikti ka dzen ārā.

Ir nācies daudz reiz saskarties ar Dpd un Dhl pakalpojumiem. Vienmēr viss korekti ir piegādāts līdz dzīvokļa durvīm, ar smaidu un korektu, laipnu attieksmi. Nākamo reizi labāk samaksāšu vairāk par piegādi un nebojāšu sev nervus saskaroties ar Express pasta kurjeriem.

13.07.2019

Miss_Kaprīze 13.07.2019

DPD kurjeram un Express pasta kurjeram ir atšķirīgas algas, cik es zinu. Vispār, Latvijas Pasts ir viena no iestādēm ar vismazākām algām. Un protams, ka kurjeram nav nekāda uzvedības reglamenta. Viņam ir tikai uzdevums - piegāde. Ja Jūs gribat laipnu attieksmi - maksājiet vairāk, tas taču ir loģiski. Izvēlas pašu zemāko cenu un pēc tam sūdzas, ka nav lekājuši apkārt kā kaut kādam luksus klases pārstāvim.

Pacco_al 13.07.2019

Nu nav gan vairs palicis Latvijā muļķu, kas tur rausies par tām kapeikām.
Ja ir velme pieteikties:

G Guntars K 14.07.2019

Viss pareizi. Nevienam kurjeram nav pienākums nogādāt līdz dzīvoklim. Tikai līdz ēkas durvīm. Tas, ka kāds uzņēmums vai kurjers personīgi Jums pienes nez kurā stavā paciņu, tā ir tikai viņu nākšana pretī un Jums, kā civilizētas valsts pilsonim, būtu jābūt tik pat pateicīgam un jādod dzeramnauda. Jūs devāt? Vai tikai čīkstat, kā zīdainis? Jeb precizējot, kad pērciet kaut ko internetveikalos, tad izvēlaties nevis par 3€ piegadi, bet par 25€ un būs jumss piegade līdz dzīvoklim. Pasaki paldies, ka pašam nebija uz pastu jāiet.
Mēs uzņēmumā arī palīdzam klientiem ienest, ja nav kas pretī paņem, bet ir daži tādi kretīni, kuriem krēsls ieaudzis pakaļā. Jelgavā vedām serveri. Kaste tāda, ka 1 cilvēks pat varētu panest, ja būtu ērti saņemt. Bet ok, palūdzu, lai iznāk kāds palīdzēt. Iznāk divi, no kuriem viens vīrs kā ozols, 2x lielāks par mani, bet sāk čīkstēt kaut ko par nešanu. Kamer otrs īsāks par mani vienkārši paņem. WTF? Man vienkārši nebija vārdu.

Joe Rogans👽 14.07.2019

Vismaz ātri piegādā, 8:00 jau laužās pie durvīm.