www.sudzibas.lv Explore Outdoor Krāpšana lielā apmērā

Explore Outdoor - Latvija / Agris Ziemelis - Krāpšana lielā apmērā

Uzņēmums Explore Outdoor - Latvija un tā direktors Agris Ziemelis nodarbojas ar liela apmēra krāpniecību. Nopirkām 20 cilvēku liela grupa ceļojumu uz Gudauri par 450 Eur, kopā samaksājām 9,000.00 Eur. Dažas stundas pirms lidojuma, mums paziņoja ka ceļojums ir atcelts. 2 dienu garumā pirms izlidošanas Agris solījās, ka gaida ienākam "lielo" naudu un biļetes būs, bet tā bija tikai laika vilcināšana. Mēs paši sazvanījām Airbaltic un viesnīcu Gruzijā, uz mūsu vārdiem rezervācija un apmaksa nebija veikta.
Esam jau apzinājuši lielu cilvēku grupu, kuri arī tika apkrāpti. Aicinu visus pārējos apkrāptos klientus, pievienoties mums, lai kopīgiem spēkiem sauktu pie atbildības Explore Outdoor - Latvija un Agri Ziemeli.

R RX-7 26.01.2016

Ir viens kardināls jautājums: "Kas bija rakstīts līgumā?" Atcelšanas pēdējais termiņš, naudas atmaksas termiņi pēc atcelšanas, galu galā - tūrfirmas TATO numurs... ;) Parasti cilvēki vispirms domā un tad dara, nevis vispirms samaksā, bet tad sāk domāt.

P Pīra 26.01.2016

Kur var pievienoties apkrāpto grupai?

M Mareks Kirilovs 26.01.2016

man arī tas pats jautājums, kur var apvienoties ? Man arī izkrāpti 400 euro no šīs firmas

L ledii 28.01.2016