www.sudzibas.lv Explore Outdoor Ceļojuma atcelšana un naudas atmaksas kavēšana

Explore Outdoor - Ceļojuma atcelšana un naudas atmaksas kavēšana

Uzmanīties no šīs firmas - Explore outdoor. Ceļojuma dienā pēkšņi atceļ ceļojumu un ar naudas atgriešanu par ceļojumu kavējas! Padomājiet divreiz pirms izvēlaties šo firmu!

E

A arliina 23.12.2015

Pilnībā piekrītu! Nauda tika solīta atgriezt divu nedēļu laikā pēc nenotikušā ceļojuma, bet ir jau pagājuši 2 mēneši un uz e-pastiem atbildes jau nav vairāk kā mēnesi. Arī FB, lai gan oficiālajā lapā ir minēts, ka response time ir 'very responsive to messages', līdz šim nevienu atbildi neesmu saņēmusi. Laikam bez juristu palīdzības šoreiz neiztikt.

F fila123 02.01.2016

Jā, arī mums atcēla ceļojumu pēdējā dienā atsaucoties uz kautkādā iekšējām firmas problēmām. Neiesaku ar šo firmu saistīties, jo redzot ka arī iepriekš ceļojumi ir atcelti, šai firmai ir lielas problēmas ar saistību izpildi.

F fila123 02.01.2016

Arī mums atcēla ceļojumu pēdējā dienā, atsaucoties uz firmas iekšējām problēmām.

L ledii 24.01.2016

Mūs arī apkrāpa šī kompānija ar Agri Ziemeli prieksgala. Aicinu atsaukties, ja vēlaties pievienoties apkrāpto klientu grupai, lai kopīgi sauktu viņus pie atbildības.

E egonis 05.01.2016

Agris Ziemelis, Monta Vecozola no kompanijas Explore Outdoor ar visiem tas veidojumiem ir uzmetēji. Pēdeja pusgada laika uz Gruziju ar viņiem neviens nav aizbraucis.

G Galina Schetina 08.01.2016

Mums šī firma sabojāja Jauno gadu - 31.decembrī 21:35 atsūtīja paziņojumu par ceļojuma atcelšanu. Nauda joprojam nav atgriezta. FB mājas lapā paradījas ziņojuma, kur viņi vaino savās problēmās kaut kādu Krievijas uzņēmumu (vienmēr Krievija latviešiem ir vainīga :) un sola saņemt kaut kādu starptautisko (! ha-ha) aizdevumu no kā norēķināsies