www.sudzibas.lv Explore Outdoor Atcelts ceļojums

Explore Outdoor - Atcelts ceļojums

Tūrisma aģentūra pārdot ceļojumus ar atlaidi un dienu pirms brauciena atceļ braucienu, solot atriest naudu. Kaut gan tajā pašā dienā pirms ceļojuma atcelšanas un pāris dienas iepriekš tiek solīts, ka viss notiks un, ka tiks atsūtītas elektroniskās biļetes, bet tā nenotiek. Atvaļinājums paņemts, bet veltīgi... Un nauda? Redzēs. Maz ticams, ka kkas tiks atriests. Kontaktpersonas - Agris Ziemelis un Monta Vecozola, kas it kā pēdējās 2 nedēļas pirms brauciena ir atvaļinājumā un nezin kas notiek. Sola noskaidrot, lai gan reāli zin, ka brauciens nenotiks.Ļoti "iegrābāmies".

E

L ledii 24.01.2016

Mūs arī apkrāpa šī kompānija ar Agri Ziemeli prieksgala. Aicinu atsaukties, ja vēlaties pievienoties apkrāpto klientu grupai, lai kopīgi sauktu viņus pie atbildības.