www.sudzibas.lv Evor.L Krāpšana, klientu maldināšana

Evor.L - Krāpšana, klientu maldināšana

Droša (?) apsardze!

Ar šo uzrunu mēs, "Priekuļu mašīnu stacija" SIA valde uzrunājam savus sadarbības partnerus un citus uzņēmumus, kuri izmanto apsardzes firmas "EVOR.L" SIA pakalpojumus!
Mūsu bēdīgā pieredze liek spert šo soli. Gribam pievērst uzmanību šīs firmas paskaidrojumam pēc kāda negadījuma viņu apsargātajā objektā. Īss citāts no viņu oficiālā paskaidrojuma tiesai: "Īssavienojums apsardzes sistēmas "vājstrāvas" vados var bojāt drošinātājus apsardzes sistēmas panelī, kas var novest pie situācijas, ka apsardzes sistēmas panelis vairs nespēj pārraidīt uz centrālo apsardzes pulti nekādus signālus."
Pēc šī teksta secinām, ka apsardzes sistēmas darbībai "EVOR.L" apsargātajos objektos ir ļoti
liela iespējamība nenostrādāt ielaušanās gadījumā. Piedzīvotais liek arī secināt, ka trauksmes signāla pārraidīšana notiek pēc nejaušības principa – tas var tikt noraidīts, bet var arī netikt. Tas vienmēr var kalpot kā labs attaisnojums pat tiesā, un to apsardzes firma var izmantot, vadoties pēc pašu vēlmes un vajadzības. Ja tādas nav, signāls arī "netiek noraidīts". Iesakām secinājums izdarīt katram pašam.
Mēs šis apsardzes firmas pakalpojumus "izbaudījām" pilnībā, tagad sadarbību esam pārtraukuši, un izvēlējušies drošākus partnerus.
"Priekuļu mašīnu stacija" SIA valde

P

E EVOR-L 23.01.2017

SIA "Priekuļu mašīnu stacija" sūdzība ir nekorekta un nepamatota, jo SIA "Priekuļu mašīnu stacija" aizmirsa savā sūdzībā pieminēt to, ka Objektā bija izcēlies ugunsgrēks un to, ka Objekts nebija aprīkots ar ugunsdrošības detektoriem, līdz ar to ugunsgrēka rezultātā tika bojāta SIA "Priekuļu mašīnu stacija" Objektā uzstādītā apsardzes sistēma.