www.sudzibas.lv Evor.L Bezpridela kompānija

Evor - Bezpridela kompānija

Situacija- "Lauvas namaa" briivibas ielaa" kaut kaadi pavaari izsauca apsardzi uz manu draugu nezinaamu iemeslu del, atbrauca "EVOR" bez iemesla, iepuuta asaru gaazi sejaa manam draugam, jo nobiijaas ciinites ar manu draugu 1=1, sanaaca ka bija 4 apsargi pret manu draugu. "EVOR" ir bezpridela kompaanija un tam ir jaalik punkts, vajag dazas ekipaazs izvest no ierindas, vai jums patiik "EVOR" Riiciba?

J

E evor 06.02.2008

Vajag dazas ekipaazs izvest no ierindas... gaidam =)))

п Петр 06.02.2008

Neobascisj ot straxa :D

M marika 12.02.2008

Tos debilos no Evora sen jau vajag izkastret un pakart uz setas mieta, tas ka vini appietas ar cilvekiem ir zem katras kritikas, man divi loti tuvi draugi tagad ir izkroploti del tiem smirdigajiem formas terptiem pidariem, es atvainojos par rupjibam, bet ta ka vini daras pedeja laika nav cienas verti, un pareizi darija mani abi draugi, ka iesaka kriminallietu pret tiem mergliem. Cukas smirdigas!!! Sen nфv grauzusi asfaltu. Pidari jebu4iji tie Evor apsargi!!!

M men 26.03.2008

ļična man EVORS teiksim tā, varākas reizes paglāba manu veselību no dažiem labiem indivīdiem, kuri domā ja viens 0, 7 ir ribās tad viņi ir krutie šis firmas čaļi varākas reizes brauca pie mums uz izsaukumu pēc kārtas.respekts

M men 26.03.2008

viņi 4 gāja pret 20-40 purniem kas bija i sanarkojušies, i sarījušies alkoholu ieradās ļoti ātri...

E EVOR1 27.03.2008

Gribetos atbildet tam cilvecinjam kurs uzrakstija so sudzibu. Pirmkart ir jamekle vaina sevi un savos draugos, cik es zinu Lauvas nama katru dienu ietur maltites ljoti daudz cilveki, bet uz viniem tacu netiek izsaukta apsardze. Tatad ir jamak uzvesties, ka tas pienakas sabiedriskajas vietas. otrkart sie puisi vareja pielietot ari fizisku speku pret taviem draugiem, diezvai vini nobijas iziet ka tu raksti 1=1, bet priekskam viniem tas ir vajadzigs, vini izmantoja speclidzekljus. Un tagad gribetu pateikt visiem kas sudzas ka mazini bernini, vienmer pirm izdarit kadu izgaienu padomaiet kadas tam var but sekas. EVOR darbinieki ari nav nekadi setas puisi kuri savakti saja darba, vini ari daudz ko pieprot.

E es 27.03.2008

Par Evoriešiem varu teikt tikai labu. Vienmēr ir palīdzējuši atkratīties no visādiem dzērājiem u.t.t. Baigi labie puiši.

S soldier 27.03.2008

Evor - malači, pareizi ir, vajag pa reizei tiem " lecīgajiem krekliem'' uzlaist pa biksēm, savādāk galīgi bailes pazaudējuši :)).
p.s. Gribētu es redzēt kā te viens otrs mēģinātu '' izvest no ierindas'' kādu EVOR ekipāžu, būtu laps šovs :)))))

K K-Rauta 29.03.2008

Evors tiešām ir daudz reizes palīdzējis. Gadās jau pa reizei kāds nepaaraak saprotošsm, bet kopumā džeki rulle. Paldies Evoram par labu darbu.

E evorvidzemē 08.04.2008

veči super neviens nekad nespiež paniku veltīgi tos pirkstu cilātājus vajag mācīt kas operos strādā zināms ka daļa tautas nesaprot ja ar viņiem runā latviski tikai pēc labā āķa sāk klausīties

V Viktors 13.06.2008

Ja kada iestade izsauca apsardzi, tatad kads nemak uzvesties (pieklajigi), un ja tas kads dabuja gazi seja, vai nestipru sitienu ar steku - tad pec tam nau ko sudzeties un visa vainot apsargus. Ja uzvedies normali, neviens nekad neizsauks apsardzi un neviens nekad neelpos nekadu gazi, bet ja no sevim kads telo (kruto) vai baigo varoni, tad vins vienmer dabuj to ko nopelniji, baigi gribas paardities aizbrauc 100km no pilsetas vai ciema uz mezu, un sac tur telot varoni, braukt auguma pats sev vai kadam kokam, akmenim, un tad neviens tevi neazstiks.

M Māris 16.07.2008

Ta vnk nenotiek ka nenokaa saka kautko puust acii.nav dumi bez uguns.pats esu izbijis evorists.zinu kaa tas štelles daraas.Veči cepur nost.

E e 02.08.2008

Pareizi bija minets ka vaunu jamekle sevi.. Bezvainas neviens nesodis.. Ja tika soditi tad pelnija...

J JolantaOrbidane 10.10.2008

Evor apsardze ir ok..kadiem tad jabūt apsargiem??ārguļiem kas neko nevar izdarīt?Pareizi ir ka tur stradā niknie onkuļi...Tikai nejauciet ar suragatfirmu EVORS...tur gan viss ir kā bērnudarzā.jējas nekadas

J Janis 30.10.2008

Jaa, tikai shtelle tada, ka slegtajas telpas, cik man zinams, gazes balonu izmantot nedrikst.

I Irusik 10.11.2008

Evor rulllzzzz!!!

S Sheila 02.12.2008

Ar Evor viss ir O.K.Ja kādam mūlim nepatīk, tad varu pateikt, lai vienkārši netaisa sūdus, jo parasti tādiem arī nepatīk apsardze vispār, vai ne?TURATIES EVOR!!!TĀ TURPINĀT!!!

M meetra 08.12.2008

Nezinu, kā citur, bet vismaz Rēzeknē Evors ir vislabākajā līmenī.

M Ments 08.12.2008

apsardzes darbs ir aiztureet un nodot policijai, nevis nodarboties ar pashdarbiibu.labi advokaati par taadu riiciibu izputinaas Evor ljoti aatri.un vai Evor puishiem velkot aaraa gaazinieci nau bail ka pretii tiks izvilkts iistais stroķis un morgaa buus jaunpienaaceeji?!

M meetra 09.12.2008

Nubet ko tad apsargam ir jādara?Jāpieiet klāt un maigi jāpalūdz, lai atbrīvo telpas?Kurš tad tev klausīs?