www.sudzibas.lv Evor.L Bezpridela kompānija

Evor - Bezpridela kompānija

Situacija- "Lauvas namaa" briivibas ielaa" kaut kaadi pavaari izsauca apsardzi uz manu draugu nezinaamu iemeslu del, atbrauca "EVOR" bez iemesla, iepuuta asaru gaazi sejaa manam draugam, jo nobiijaas ciinites ar manu draugu 1=1, sanaaca ka bija 4 apsargi pret manu draugu. "EVOR" ir bezpridela kompaanija un tam ir jaalik punkts, vajag dazas ekipaazs izvest no ierindas, vai jums patiik "EVOR" Riiciba?

J

O Oksana 09.12.2008

Absoluti nepiekritu! Es par Evor varu pateikt tikai visu to labako! :)

E Evorietis 20.02.2009

Nu nu... Izvilks īsto "stroķi" un sāks šaut visus apsargus nost... phe! Jasmejas! Nevienam plānprātiņam ar balto lapu "stroķus" nedod. Ja nogalinās apsargus, tad pārāk daudz liecinieki atpazīs slepkavu. Un kopš kura laika visi ir baigie ieroču speciālisti? Dažu indivīdu zināšanai EVOR bruņojumā ir kaujas ieroči un vēl daži labi brīnumi, starpcitu! Tauta sāk palikt trakāka-apsargi nīgrāgi bruņoti.
EVOR, EVOR-S, EVOR-L, EVOR-M un EVOR-Kurzeme strādā profesionāli un izpalīdzīgi darbinieki, ko gluži labu nevarētu teikt par citām apsardzes firmām! Ja dabūji pa muti, tad pa tēmu. Neviens aiz gara laika nesitīs cilvēkus TĀ PAT NE PAR KO.

M Meetra 26.02.2009

Vot, vot Evorieti, baigi pareizi pateici!

D D.C. 28.03.2009

Nu...taa kaa pats jau 7-o gadu straadaaju shajaa instancee, varu teikt tikai vienu-chista taa neitraali...Juus, daargie un cieniitie te rakstat, suudzaties...veel sho to!Bet paveerojiet pashi nedaudz no malas-vai tie kas suudzaas, pashi ir dariijushi to darbu, ko daram mees...vai Juus, suudziibnieki maz ko speejat sajeegt no nakts dziives???Tik vien maakat, kaa seedeet savos "krutajos" kreeslos pitidnjevku un briivdienaas paarveersties par dziivniekiem!!!Mees ne par velti esam labaakie jau no 90-tajiem gadiem!Un muus tikai un vieniigi vai nu ciena vai neciesh-viduscelja nav!!!

P.S. Un vai kaads man nepiekritiis???Izvest no ierindas kaadu ekipaazhu???A speecinja pietiks???:)))))))))

E Es 03.04.2009

D.c., visu cieņu tev un tiem, kas godīgi dara šo darbu!!!

S sisko 05.04.2009

kurš daunis var iedomāties, ka apsargam jākaujās ar kādu debilu huligānu 1 pret 1?Apsargi strādā, nevis piedāvā pasparingot.Ja vajag-ņem četratā, ja nevar četratā, tad ņem stroķi.Iesaku tiem, kas sūdzas par apsardzes darbu, pašiem pastrādāt pāris mēnešus apsardzē.

B Bet 09.04.2009

Protams, ka apsargi neiet kauties ar pārdzērušiem muļķiem.Jā nu gadās, ka kāds lec pretī, tad viņi jau neies 1 pret 1.Tā, ka lekties pret apsardzi(vismaz EVOR)neieteiktu.Es neesmu apsardzē, bet daudz ko esmu redzējis.

S spameritis 31.08.2009

Nebūšu nekāds apsardzes aizstāvis, bet uzskatu kad viņi pareizi rīkojās, pēc saviem noteikumiem, Ja tavs draugs bija agresīvs iedzēris vai ko viņiem nav tiesības kauties tāpēc izmantoja optimālāko risinājumu !

Ja es būtu apsargs tad tāpat arī darītu !

J JānisRožkalns 05.11.2009

Nu sory, tgd pilnas ielas ir ar tadiem piderasiem delj kuriem normali cilveki nevar iziet uz ielas pastaigāties! pats es ar tadiem māku tikt galā bet ir ljoti daudz cilveki pret kuriem sadzerusies vai vel labak sanarkojusies lopi neizturas ka pret miesiigu maati...zog, uzbruuk...tiem kas te raxta komentarus ka apsardze ir huinja utt tad nu sory bet nu netaisi suudus un neviens nemeginas iepust asaru gazi aciis utt redz cilveki jau nesaprot to ka apsargi ir tadi pasi cilveki ka visi parejie ar draugiem un gimeni kas gaida majaas, tas ko vini dara ir darba pienākumu ietvaros lai visadus lohus sashnjoreetu es ari labak iepustu gazi aciis nevis tur daudz duures vicinaatu...nafig vajag staties preti kadam pret kuru nav izredzes uzvaret labak iepust gazi utt un saslekt dzelzos un nodot mentiem...cepuri nost...vairak tadus cilvekus kas nevis zog bet aizstav citus...a tiem lopiem kam sitais viss nepielec-sory nu ka nav smadzenju ta ierijat gaazi...:D

E Esseseseseseseses 05.11.2009

nu neesmu visai augstaas domaas par cilveekiem, kuri apsardzee straadaa, bet nu ka taa gluzi bez iemesla pavaari izsauc apsardzi un atdauza cilveekus, tam arii neticu...'lauvas nams' ir 24 stundu iestaade, vai tik nebijaat pret riita pusi biski ieneemusi un nesaakaat pravas kacaat?

U urbis 05.11.2009

Nubet ko tad apsargam ir jādara?Jāpieiet klāt un maigi jāpalūdz, lai atbrīvo telpas?Kurš tad tev klausīs?

Komentēja: Meetra 09-12-2008

Domaju ja darbinieks kompitents un prot runat tad vinu ari uzklausis, bet ja tev preti stav bicjara un loca pirkstus bet tu saproti ka esi specigak un tev ir taisniba tad protams rodas velme padiskutet :)

A Alberts 11.06.2010

А два экипажа едут- что бы оторваться меньше шансов было. С таким подходом их надо специально вызывать и стеки в попку вставлять, на крайняк в больницу. В приципе скоро таки будет, следите за новостями.

D DrosibasDienests 21.06.2011

Похоже кто-то обосцался :)

L llll 20.08.2011

NU ko lai saka LV policijai ir visatlautiba... daudzi Evor darbinieki ir no Valsts Policijas - lidz ar to, ari dara, kas ienak prata... BEt nu cmon.. dots devejam atdots.. kadreiz naks atpakalj... NAv jau teikts, ka vinjsh nevar netisham uzrautie suz neisto cilveku... vai kadu ar labiem sakariem, jeb ari ar lielu naudas maku... Kad vnk Evor darbinieks ies majas.. savaks vinju un pavizinas po LV aizmirstajam vietam :D UN paruna spa dzivi 3 lielaki chalishi... :D un paskatisies cik labi ir, kad vineu daudza vairaki :D NEsaku par visiem Evor apsargiem vinji ir malachi, ka dara savu darbu, bet ja dara to pareizi :D un uzsaktu, ka ta patas protams apsardzi nesauc..., bet ja ne par ko saka uzreiz tur visus skaldit.. un dabun ari tiek kuri vispar ne pie ka nav vainigi ... tad nu tiesham dirsa... :)

L larisa 09.11.2011

sveiki esmu skatijusies sho zsinu shoketa par musu sudu valsti ka var ta pelaut man pat negribetos but pilsoneji taka vara nava deputatem bet kaukadem sudu evor firmaji bet nokurenes vispar vini ir bet pujshi vajaga salasites kartigi sadot vinem laji zinatu ka ir ja nava tajisngums daraam mes .ka vemer bus vanigi bujiwi neticu tajisnigumu nekat nebija un nebus krevem bija labak

S Sauliite 09.11.2011

A man "pajāt" - EVOR puiši tik un tā ir labākie!!

P Poga 09.11.2011

Ak dievs! un atkal izcēlās..un te pat Jaunmārupē -ar sūdainu mietu tādu firmu dzīt vajag no mūsu novada kamēr kāda nelaime nav notikusi!!

J Jazeps0i1 26.06.2018

Вся эта шайка бандитов EVOR должна сидеть в тюрьме! Самая маленькая и самая косячная ахранная фирма в стране! Позорище!