www.sudzibas.lv Evelatus Slikts serviss, bojājums

Evelatus - Slikts serviss, bojājums

Nopirku mammai 19.08 2020 (76. Gadi) podziņ telefonu, sanāca tikai aizvest uz laukiem, lai saprastu, ka ir brāķis.24.08 jau biju veikalā atpakaļ un aizsūtīja uz garantijas remontu. Par naudas atgriešanu pat neko nevēlās dzirdēt. Šodien 03.09. Paņēmu atpakaļ, jo ir gatavs! (mikrofona maiņa un reprogrammešana) un, protams atkal neko negrib dzirdēt par naudas atgriešanu.. , lai sazinoties ar biroju, kur visi tēlo beigtus.. Neko nepērkiet veikalā, tikai ineternetveikalā, jo tad nav jāpaskaidro iemesls un 14. Dienās var atgriezt! Ar nožēlu jāatdzīst, ka tādā valstī dzīvojam.

03.09.2020

Atbilde no Evelatus Pārstāvja atbilde 25.09.2020

Labdien, Jāni!
Paldies par jūsu komentāru. Mums ir svarīgi zināt, ar ko saskaras mūsu klienti. Mēs esam ieinteresēti atrisināt šo situāciju.
Atsūtiet, lūdzu, savu kontaktinformāciju, lai varam sazināties ar jums un atrisināt šo situāciju.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Gaidīsim jūsu atbildi!

Papildināts Jānis 25.09.2020

Paldies par nesteidzīgu atbildi!Ir atrisinājusies problēma.

J

M Māra07 03.09.2020

Kāpēc čīkstat? Naudu varat pieprasīt.Rakstiet iesniegumu PTAC,ja viņi asakās atgriezt naudu.Tikai pirms tam uzrakstiem tieši Evelatus pretenziju un prasību ka vēlaties par preci naudu atpakaļ kā arī iemeslu tad sagaidiet atbildi oficiālu no viņiem.

E Edvards Garianovs 04.09.2020

Zēl ka agrāk neredzēju jūsu rakstu es ar tikos