www.sudzibas.lv Evelatus Slikts serviss

Evelatus SIA - Slikts serviss

17. Jūlijā Evelatus veikalā Liepājā Klaipēdas ielā 16 iegādājos mobilo telefonu. Pārdevēja piedāvāja iegādāties arī maciņu, ko piekritu nopirkt. Mājās, pārbaudot preci, izrādījās, ka maciņš neder manam telefonam. Aiznesu atpakaļ uz veikalu. Pārdevēja visu laiku atkārtoja, ka naudu neatgriež, var tikai samainīt. Piekritu preci samainīt. Piemērotais maciņš bija par 10 eiro lētāks. Starpību pārdevēja atteicās izmaksāt, esot vēl jāņem preces. Kāpēc man pārdevējas kļūdas dēļ jāņem liekas preces, kuras man nav vajadzīgas? Ja pārdevēja nebija pārliecināta par preces piemērotību, vajadzēja veikalā pārbaudīt. Tagad man jāmaksā par pārdevēju nekompetenci. Maciņu protams nesamainīju.

Good Intentions 21.07.2021

Pašam prātā neienāca uz vietas pārbaudīt?