www.sudzibas.lv Evelatus Produkcijas kvalitāte

Evelatus - Produkcijas kvalitāte

Nopirku jaunu telefonu Iphone 13 pro max, kamēr nāk maciņš un Stikliņš no aliexpress nācās nopirkt kādu pagaidu variantu. Tad nu devos uz tirdzniecības centru akrapole un sanāca iegriezties Evelatus, nopirku maciņu, ok, tas 2x dārgāks, kā krietni labākas kvalitātes Aliexpress, bet nu ok, tomēr veikals un uzreiz, bet nu lielāka problēma ar Stikliņu, pirmkārt prasa vai pilno vajag saku, jā, ok nopērku, sāk līmēt un skatos tomēr nav pa visu ekrānu, un nenosedz priekšas kameru, otrais Cena tāda, ka tur var 8 pasūtīt no aliexpress, trešais kvalitāte vienkārši briesmīga, jau otrajā dienā viens Stūris sāk līmēties vaļā, un šķiet viņš ir tas, kurš pats aptumšojās skatoties no malas, ko arī neminēja pārdevējs, līdz ar to skatoties ekrānā tagad šķiet viss pikseļos🤦
man radās tāda sajūta, ka viņi pasūtījuši pašu lētāko preci, sapakojuši Evelatus kastītes un Cenas x8 ka minimums, tik kvalitāte galīgi natbilstoša.

E

B Bez vārda vārds 25.05.2022

Kāda problēma pagaidīt preci no aliexpress? Kāpēc jāskraida un jāpērk 10x dārgāka prece? Kāpēc nevar vnk sagaidīt preci?

E Ed93 26.05.2022

Tāda, ka tomēr telefonu vajag arī lietot līdz atnāk viss no AliExpress un nav vēlme darbā jau sabojāt, nav jau problēma tajā, ka dārgāks veikalā, to saprotu veikals ir veikals un tomēr iespēja uzreiz tikt pie preces, tik tas, ka piedāvā sarunājoties vienu, bet rezultātā cita veida stikliņs un pats nepatīkamākais, ka pēc pāris stundām reāli jau līmējas viens stūris vaļā un neuzskatu, ka tā tam būtu bijis jābūt.