www.sudzibas.lv Evelatus Pasūtījuma neatbilstība

Evelatus - Pasūtījuma neatbilstība

Iegādājos aptuveni pusotru nedēļu pirms ziemassvētkiem telefonu. Paredzēts bija kā dāvana. Tika pasūtīts Samaung Galaxy s20+ Cosmic Black.
Evelatus piedāvāja tajā brīdī visizdevīgāko cenu.
Aptuveni pēc nedēļas saņēmu sms no veikala, ka pasūtījums ir klāt. Aizejot uz veikalu pārdevēja man izsniedza Samsung Galaxy s20+ Cosmic Grey! Vairākkārtīgi pārdevējai pārjautāju kāpēc rakstīts pelēks, ja tika sūtīta melns. Viņa apgalvoja, ka tas esot melns, jo es sūtīju melnu!
Telefons tika paredzēts kā dāvana, līdz ar to, negribēju plēst vaļā kastītes iepakojumu, lai nezustu dāvanas vērtība un sajūta pret to!
Nākamajā dienā sazvanījos ar evelatus i-neta veikalu. Viņi man lika nosaukt kastītes telefona kodu, un arī apstiprināja, ka tas esot Melnā krāsā, nevis pelēks. Ja man ļoti interesējot, es varu to atvērt, un ja esot melns, tad doties uz veikalu un samainīt pret melnu! Jā, labi! Samainīt!... Bet pret ko, ja veikalā uz vietas nav melns un nezina kad būšot? Bet ziemassvētki jau bija pēc pāris dienām?
Protams, es beigās samierinājos ar to kas ir/būs. Jo dāvana man bija vajadzīga. Gala rezultātā ziemassvētkos tika pasniegts nevis melns, bet gan balts telefons!
Varu apgalvot, ka šī ir pirmā un pēdējā reize, kad kaut ko iegādājos no šī veikala.
Protams, situācija nav izraisījusi pasaules galu, bet anyway, dāvana paliek dāvana, un es to gaidīju melnu, nevis pelēku!

26.12.2020

Papildināts Īrisa Oinase 26.12.2020

Kļūda - tika saņemts nevis balts, bet gan gala rezultātā pelēks telefons, nevis melns!
Problēma netika atrisināta!

ī

Joe Rogans👽 27.12.2020

Nopirku telefonu hameliona zilā krāsā, bet ikdienā to krāsu nemaz neredzu, jo kā visiem normāliem telefoniem virsū ir aliexpress vāciņš, lai aizsargātu telefonu pret kritieniem utt.
Forša 🎁 anyways, ceru, ka novērtēs. Ja nenovērtēs nākošgad uzdāvini maisu ar oglēm.