www.sudzibas.lv Evelatus Ļoti slikts serviss, darbinieki neatbild

Evelatus - Ļoti slikts serviss, darbinieki neatbild

Pasūtīju internetveikalā pulksteni Garmin Venu 2. Izdarot pasūtījumu, neatnāca nekāds dokuments par veikto pasūtījumu, bet nauda no konta tika novilkta. Zvanīju uz internetveikalu, solīja noskaidrot un atzvanīt. Neatzvanīja, bet atsūtīja īsziņā pasūtījuma numuru, e-pastā joprojām nekādas informācijas. Nākamajā dienā pakomātā atnāca paka - bet cits modelis, nevis tas, ko pasūtīju - atnāca Garmin Venu 2s. Tā kā arī pakai nebija pievienota pavadzīme un atpakaļsūtīšanas kods, mēģināju sazināties ar internetveikalu. Tur esmu zvanījusi jau vismaz 4 reizes - katru reizi sola nodot informāciju darbiniecei, kas man atzvanīs, bet vēl ne reizi man neviens nav atzvanījis. Lūdzu, lai atsūta uz e-pastu atpakaļsūtīšanas kodu un pavadzīmi. Pēc kāda laika saņemu e-pastā atpakaļsūtīšanas izdruku, bet - uz fizisku personu Svetlana Germani! Zvanu uz tur redzamo mobilo telefonu, persona neko nesaprot latviski, un atkal dod kaut kādu citu personu, kas sola, ka man atzvanīs. Es lūdzu, lai man atsūta pavadzīmi par izdarīto pirkumu un kas tā par fizisku personu, kas norādīta pakas atgriešanas lapā. Pilnīgs murgs. Un situācija joprojām nav atrisinājusies.