www.sudzibas.lv Evelatus Худший сервис

Evelatus - Худший сервис

Работник в ориго не распечатал упаковку заказаного телефона. Не убедился что вся комплектация есть на месте. Не владеет русским языком в достаточной мере что бы была связь с клиентом. Не только не умеет говорить но и не понимает. Компания себя позиционирует как мультинациональная, что по факту не являеться. В заказе закралась ошибка. Заказывали один цвет, получился другой. Те кто ходят без ковера, прекрасно меня понимают. Ну и ощущение цвета каждому присуще. В магазине на встречу не пошли. Заказ был через интернет. Платили картой. Ждем ответа от птац. Всегда покупала в этой сети. Более 10 телефонов куплено. Не рекомедую.
Может хотя бы тут руководство увидит свою ошибку и исправит ситуацию.

а

C Ciniķis 28.08.2021

A vas sovsem nesmushaet tot fakt shto Vi nesposobni dazhe v magazine obshatsa, hotja-bi minimaljno, na gosjazike? Ilji, mozhet bitj, vi vladejete minimumom anglijskovo? Molodjozh ninje vladejet anglijskim jazikom boljshe chem russkim. Nikto NE DOLZHEN podstraivatsa pod vashu negramotnostj ilji nezhelanie.
Na rabotu prinimajut s nalichiem znanij gosjazika, esli on ne rodnoj, a takzhe s znaniem anglijskova. Osobenno eto vazhno v torgovlje elektroniki, mehaniki, med.ucherezhdenija tak kak tam boljshe vsevo v opisanijah/instrukcijah ispoljzuetsa anglijskij jazik.
Ja ljichno pomogal ukraincu, voditelju gruzovika, kupitj navigator v ksenukai, tak kak prodavec, molodoj parenj, neznal russkovo a ukrainec nevladel anglijskim.

Good Intentions 28.08.2021

@Ciniķis Я думаю её это не смущает. Es brīnos, kā tik veiksmīgi var iegādāties virs 10 ierīcēm bez defektiem vai tomēr pārspīlē. Jebkurā gadījumā, tas bija laika jautājums šādam kantorim

S Spuris 28.08.2021

Es brīnos par to,ka cilvēki dzīvo valstī ( zinu pat adus ,kuri virs 70 gadiem LV un elementāri nezin pat labdien pateikt! ) un neprot valsts valodā.Un vēl sprēgā uz pārdevēju,kuram nav obligāti jāzin krievu. Tad kraties uz savu roģinu un tur arī kačā pravas savā krievu mēlē.Neviens tevi te netur .Pardevēja vieta es izlidinātu tādu ārā uzreiz.

Good Intentions 28.08.2021

Vienreiz drogas meitenei krieviski runājoša sieviete sāka kačāt smadzenes par to ka viņai ir jazin trīs valodas - latviešu, krievu un angļu. Tur bija reali tāda meitene no provinces un zināja tikai latviešu valodu. Es no malas, pajautāju «Сколько языков вы знаете?» uz ko dabūju atbildi «Hе умничай!». Respektīvi pati zina tikai krievu valodu, bet citiem kačā, to ko pati nemāk. Šādu gadijumu ir daudz un tieši tapēc nekad nedrīkst pieļaut, lai krievu valoda ir otrā valsts valoda.

Good Intentions 28.08.2021

Sagribējās paklausīties «Rays - Par Latvisku Latviju».

S Smadzen'sVaig? 29.08.2021

Vēl var paklausīties Līvu "Zābaku dziesmu" un Inokentija Mārpla "Krievija atpisies"!