www.sudzibas.lv Evelatus Atteikts garantijas remonts

Evelatus - Atteikts garantijas remonts

Iegādājos telefonu samsung galaxy s10e veikalā evelatus. Neilgi pirms garantijas laika beigām telefonam sākās problēmas ar tā uzlādi. Aiznesu telefonu uz garantijas remontu, bet tas tika atteikts, jo uzlādes portā esot konstatēts ūdens. Telefons nekad nav bijis iemests ūdenī. Lietoju to ikdienā, gandrīz divu gadu garumā.
Pieminēšu, ka specifikācijā ir norādīts, ka telefons ir ūdens izturīgs un putekļu drošs, bet šis nav pietiekošs arguments ne veikalam evelatus, ne arī pašam ražotājam - samsung.
Telefons strādā, nav nekādu pazīmju, ka tas būtu bijis ūdenī, nav ne saplaisājis ekrāns vai kas tam līdzīgs. Totāla patērētāju krāpšana.

J

Good Intentions 06.08.2021

No šādiem kantoriem neko labu negaidi. Starpcitu, ja būtu android lietotājs, tad noteikti šādu ierīci būtu iegādājies.

AEW 10.09.2021

Bezvadu lādētāju nopērc un problēma ir risināta.

J JānisB90 11.09.2021

Tā arī izdarīju, bet šis, lai kalpo par brīdinājumu citiem.