www.sudzibas.lv Evauto SIA Preces patiesais stāvoklis neatbilstošs un slikts apkalpošanas serviss

Evauto SIA - Preces patiesais stāvoklis neatbilstošs un slikts apkalpošanas serviss

Tirgotājs tirgo auto transportu, apskatot auto vizuāli šķiet pieņemami, tomēr līdz ko klients vaicā par kādu acīm redzamu defektu, tirgotājs uzskata, ka tas ir sīkums un viņam defekts nav jānovērš. Auto ievests no ārzemēm, it kā pārbaudīts un drošs braukšanai (pēc tirgotāja vārdiem) , reģistrēts Latvijā un ar izietu apskati, (noteikti pirktu, jo ar konstatētajiem defektiem pie apskates Latvijā liek vismaz 2 punktus, kopumā tādu defektu ir vairāki) . Tirgotājs palīdz nokārtot kredītu uzprasot personu apliecinošo dokumentu, lai var datus ievadīt, tad kad klients vēlās paņemt savu dokumentu tirgotājs izdomā attaisnojumu lai to neatdotu pm. Līguma sagatavošana. Līdzko ir zināms ka auto kredīts ir piešķirts un nauda tiks ieskaitīta klienta kontā (klientam tiesības 5 dienu laikā iegādāties jebkuru auto, jebkurā vietā par attiecīgo summu) . Šis tirgotājs uzsāk diskusiju, ka vēlās naudu saņemt lielāko daļu skaidā naudā un tikai trešdaļu no summas uz firmas kontu. Vairākkārt klients apskatot auto izlem neņemt to, jo ir tuvumā pieejams analogs auto un izvēlas nepirkt to, tirgotājs sāk draudēt ka pasi neatdos un ja klients neiegādāsies no tā auto viņš ziņos kredītiestādei par klienta mēģinājumu it kā izkrāpt no kredītiestādes naudu uz ko tā reaģēs ar tiesu darbiem klientam. Tirgotājs manipulē ar klienta nezināšanu un ilgi stāsta apšaubāmus apgalvojumus. Klients galu galā iegādājas auto.
Komersants neveic nekādas pretim nākošas darbības klienta virzienā Nepalīdz ar octa, nedod atlaides par defektiem, nav garantijas laika (lai gan tiek solīts, ja radīsies kādas vainas tad kompensēs) u. T. T. Vienkārši sakot cilvēks sajutis naudu...
Pēc auto iegādes, bez diagnostikas, rodas redzamas un jūtamas problēmas pm. Stūres mehānisms bojāts, nevieni logu tīrītāji nedarbojas, motor telpā, lai slēptu eļļas noplūdes, uz pannas zem motora novietots paralona gabals kurš uzsūc piles, spoguļa mehānisms nedarbojas, motora dzinēja spilvens beigts, bremžu mehānismi nolietoti līdz pēdējam dilumam, motora telpas pārsega amortizatori nedarbojas, kondicioniera radiators beigts un daudzas citas kaites.
Var jau teikt vienkārši nepaveicās ar auto un varbūt tiešām viens no simta, tomēr klients nav serviss, kas spētu visu uz tirgus laukuma secināt par auto, labi ka nenotika nekas letāls braucot ar auto mājās no plača, bet tirgotājs, ja tam zvana, pilnībā atsakās kompensēt kādu daļu no nepieciešamā, kas sākotnēji tika solīts.

Komentāri (1)

G Gulbenietis 01.12.2021

Kas tad letāls var notikt, ja māki braukt? Dramatizēt, lūdzu, nevajag. Kad sākas draudēšana, ir vnk jāpagriežas un jāaiziet, un jāziņo policijā par pases zādzību ;).

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes