www.sudzibas.lv Evauto Krāpšana

Evauto - Krāpšana

По рекомендации "знакомых" в фирме evauto заказали машину с аукциона. Обещал "золотые горы". Привез хлам на два года старше, чем договаривались. На машине скрутил пробег больше 80000 тысяч. Деньги требует авансом. Нечестный владелец. Переворачивает все сказанное с ног на голову. Если решили с ним связаться, обязательно договор по всем пунктам - но все равно не советую. Обманет. . Цену выставляет неадекватную и намного выше рыночных. Никакой информации о техническом состоянии авто не предоставляет. Зовут Эдгар. Категорически не советую.

I

Good Intentions 21.12.2022

Ja sola zelta kalnus, tad jau vajag būt pamatam aizdomām.

I IrimE 22.12.2022

PIEKRĪTU

I Imants 10.01.2024

Autoplacis kurš viss ticamāk nodarbojās ar odometru rādījumu korekcijām. Steidzina ar lēmumiem lai pircējs tikai pec iespejas ātrāk iegādājas auto nepārbaudot to! Pie dīlera uz auto pārbaudi baidās braukt, ar uzsvaru man nav laika tagad arī citas dienas nav laika ,davai šeit kaut kādā servisa pārbaudām. Negatīva atieksme iespaids kad puikas nevis pārdod automašinas ,bet gan tirgo lietotas drēbes!