www.sudzibas.lv Europick Slikta apkalpošana

Europick - Slikta apkalpošana

Europick veikalā rupja pārdevēja.Šodien gribēju ieiet veikalā Brīvības ielā 90,tad ārpusē stāvēja pārdevēja,kura nelaida mani veikalā,jo viņa pīpējot,vai es neredzot.Nu tik rupju attieksmi reti kur var redzēt.Nekad neiešu vairs šajā veikalā!

BondsBonds 27.02.2020

Ko tur darīsi bez pārdevējas?

"Nekad neiešu vairs šajā veikalā!" - Pareizi! Es arī vairs nekandidēšu ASV prezidenta vēlēšanās.

S Sangruta 27.02.2020

Varbūt man vajadzēja stāvēt pīpmanei blakām un gaidīt kamēr mani nopīpē zilu?Un cik reizes dienā tad šai ir tās pīppauzes?Varu saderēt,ka ne jau tikai viena.

L lita25 09.12.2022

Veicu pasūtījumu internetā,6.12.22,samaksāju internetbankā,kā nav,tā nav pasūtījuma,zvanu uz firmu,neviens neko nezina,nav mans pasūtījums pat reģistrēts,neko nevar atrast,arī epastā nav apstiprinājuma par pasūtījumu,samaklēju bankā,ka esmu maksājusi,aizsūtīju uz firmu izrakstu no bankas.Man nav žel to 23 eiro,bet nedabūto preču,kuras bija domātas labdarībai,pasūtīt tās tieši nevaru,jo beigušās.Esiet modri!
Pats veikals Brīvības ielā patīk.Bet internetā neko nesūtīšu.