EuroMobile/ Sakaru tehnikas un līdzekļu tirdzniecība - Krāpšana

Preces cena norādīta privātajām personām, bet, ja vēlies kā juridiskā, tad ap 20% plusā pie norādītās summas - skaidra pvn nemaksāšanas shēma. Attiecīgajām valsts iestādēm darbiņš! Vai varbūt man kāds spēj pastāstīt par jaunām likumdošanas izmaiņām, kas īpašas atlaides piedāvā privātpersonām, vai arī papilnodokļus nosaka juridiskajām personām?

K

Dainis 29.01.2018

Dabiski, no kā tad šādi interneta veikali jūsu prāt pārtiek? Pērciet normālā veikalā par pilnu cenu tur tā pat būs + 20%

T Tong Po 29.01.2018

Tad jau vajadzētu būt otrādāk, piemērojot reverso PVN maksāšanas shēmu - Fiziskai Personai jāmaksā cena ar PVN, un juridiskai - cena -PVN.

K karls11 29.01.2018

Tā jau firmači ir priv stāvoklī – izmanto trubu saimn darbībā, noraksta PVN izdevumos, salīdzinot par privātpersonu. Un vispār firmas, piemēram Lattelecom jur.personām paaugstina cenu par pakalpojumiem, tā kā nekas extra tas nav