www.sudzibas.lv Estate Family Krāpšana dzīvokļu pārdošanā

AtrisinātaEfamily.lv - Krāpšana dzīvokļu pārdošanā

Konstantins Kalinins maldinā klientus. Ar šo nekustamo īpašumu kompāniju, tieši ar Konstantinu Kalininu sanāca ļoti nepatīkama pieredze. Ar šīs kompānijas starpniecību biju atradusi dzīvokli, ko vēlamies pirkt. Viss jau bija norunāts un dzīvoklis bija apsolīts man, bija pasūtīts vērtētajs un samaksāta Rokas nauda, kad norunātajā Pirkuma līguma parakstīšanas dienā, zvanot, lai vēlreiz pārliecinātos par mūsu tikšanās laiku, Konstantīns pateica, ka dzīvoklis jau ir pārdots citam. Kaut gan iepriekš tiekoties, netika izteiks ne mazākais mājiens, ka varētu būt kādi sarežģījumi kāpēc man šis dzīvoklis netiktu pārdots.
Šajā gadījumā viņš rīkojās ļoti neprofesionāli un turpmāk noteikti nesaktīšos dzīvokļus caur šo kompāniju!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 02.05.2016

Uzņēmuma Estate Family pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Friedrich Hebbel 19.06.2017

Вот дополнительное подтверждение о недобросовестной работе этой конторы на sudzības уже имеется отзыв 14.04.2015:

Тема: Kalinin Consulting Company - Dzivoklu pardošana

Содержание: "Сотрудники данной фирмы, а в частности Константин Калинин 26020332 ведет себя крайне не профессионально, грубит клиентам, считает что он в праве определять статустность человека. Плетёт интриги за спиной и даже не отвечает за свои поступки. Уважаемые господа не тратьте время на НЕ профессиональную помощь данной фирмы. Не обращайтесь в эту шарашкину контору, обращайтесь к профессионалам своего дела или по рекомендации. В Риге есть фирмы и достойные люди отвечающие за свои поступки, но не в „КСС” (Kalinin Consulting Company).Хуже всего в этом, что делает это вместе с супругой Викторией."

К.Калинин себя так расхваливает, но отзывы клиентов говорят о другом.