www.sudzibas.lv ESPRIT Drausmīgās pārdevējas

ESPRIT - Drausmīgās pārdevējas

Neiesaku, un arī pati turpmāk neiepirkšos t/c ALFA veikalā ESPRT, jo, šodien tur ieejot, pārdevējas nekaunīgi lūrēja virsū tā, it kā es ne tikai būtu viņu veikalu apzagusi, bet arī viņai vīru noņēmusi! Tik drausmīga attieksme nav redzēta nevienā veikalā, kur līdz šim esmu iepirkusies!!! Iesaku vadītājai padomāt- varbūt sava veikala tēla uzlabošanai šo divu kadru vietā vajadzētu kādus citus- ar draudzīgākiem skatieniem, tad varbūt Jūsu vadītais veikals nezaudēs klientus. Varbut, lai pabrīdinātu nākamos klientus, kuru garstāvoklis, netiktu sabojāts- viena pārdevēja bija ar gaišiem gariem, nedaudz lokainiem matiem, otra viņas kolēģe ar melniem matiem, apaļīga! Kad redzat viņas- iekšā neejat!

P.S Arī tad, kad nekaunīgi sāku skatīties pretīm, viņas sačukstējās un ķiķināja, Jauks serviss!!!

I

A ashais 10.05.2008

Tu vnk noteikti izskatijies drausmiigi!ka ta skatijaas:)
un Tu jau arii neesi taa kuras deelj tgd Esprit zaudes klientus!
psc...maaciis te citiemm ko dariit!ja gribes tapat ies un iepirksies!!

bet Tev labaak tur neiet!savadaak atkal skatiisies!shausmone:)

L Lāsīte 11.05.2008

Piekrītu! Šis ir viens no retajiem veikaliem Alfā, kurā burtiski blenž uz pirkstiem... Ļoti nepatīkami ir atrasties šajā veikalā, tāpēc reti tur eju. Laikam arī esmu uztrāpījusi uz tām divām šausmonēm...:)

J Janka 15.05.2008

4ista jaa- mana draudzene tur neiet iepirkties, jo blenz uz pirkstiem un stulbi lur! kazas tadas

I Iveta 15.05.2008

Súdzéties vajag te http://www.esprit.com/index.php?command=Display&page_id=22, kas ir esprit head office, lai arí vini tám kazám iemáca labas manieres.

M monro 22.08.2008

Biju pirms pāris dienām šajā noteiktajā veikalā un nevaru nekā slikta teikt...Pārdevējas bija laipnas un piedāvāja vairākas reizes man palīdzību... Katrā ziņā veikalā nopirku to kas man patika bez jeb kādām negatīvām emocijām...

I Inna 02.10.2008

Nu nez, nez, man pavisam nesen atkal blenza virsuu! Vinjas pat klat nenak un nepiedava palidzet. Tas bija vakars un izskatijas, ka siis dzeerusas buutu, sarkaniem vaigiem ko ķiķina fuui :((

A ally 10.11.2008

tas gan!lai kaa man patiktu esprit dreebes, bet jaatziist, ka nenormaalo cenu deelj tur ir maz cilweeku!un, kad ieej, tad tew pa peedaam skraida pakalj- paliidzeet?ko jus mekleejat??utt.
nu kas tew par dalju???ne jau wienmeer es eju uz weikalu, kad kko konkreetu [slēpt]@