D davis 07.12.2011

ja piekritu naudu vini nemaksa prece pazud tas gan

G GRAFS 07.12.2011

JANDAVI VAI DAVJANI KARTEJA LEKME. MISTIKA???? NOSKAIDRO KAS ISTI TU ESI, TAD SAPRATISI KURS PANEMA NAUDU. SIZOFRENIKIS. PILMENES??? PASU TEVI PAR ESMU. PAT AR PARDEVEJA DARBU NETIEC GALA? MISTIKA ??

C cina 07.12.2011

Cien. Grafs jūs tak esi nepilna simta.LOL

; ;-DDD 07.12.2011

Cilvēki pārstās informēt par nelikumībām, ja katrai sūdzībai apakšā būs tā dauņa, kas sevi dēvē par Grafu, Gadigu Mati u.tml., komentāri. Cien. admin., atfiltrējiet tos tāpat kā nigeru aizdevēju piedāvājumus -nevajag portālu pārvērst farsā!

P plastalins 07.12.2011

ddd informe par nelikumibam tad paraksties ar vardu un uzvardu . publice telefonu lai zinam ka ar tevi sazinaties. pasi tur vaukskat ka setas kranci un tirgus babas. tadus ka jus par amelosanu sabazt cietuma. zili verni.

P prokurors 07.12.2011

Kas ir JANI par zagsanu no darba atlaida. Nesaprotu ko sudzies. Tadiem ka tu nekur nav labi. Dievs nav mazais puika gan jau taviem meliem sods jau piemeklets.

C cina 07.12.2011

ja un mini darba deveja radu uzvardus, vardus, majas adreses, e pastus, draugu uzvardus.Visu visu mini.Un uzlikot roku uz bībeles zvēŗi...LOL

A administracija 07.12.2011

ddd. Neko jau mes nezaudetu ja tu mus parstatu informet. Nelikumibas un meli ir divas dazadas lietas. Gaidam to dienu kad tevi un tev lidzigos saks sedinat cietuma par apmelosanu.

C cina 07.12.2011

Ko prokuror trako ka baile palika ka algu iebāzi sev kabatā:) a nu ka samaksa

C cina 07.12.2011

Cietuma tos ka nemaksā algas un vēl muti plāta.

A AIVARSMAGONE 07.12.2011

Strada pa santimu, alga grib latus, JANI tava nakotne muzigais pabalsta prasitajs. Piektais ritenis sunim.

C cina 07.12.2011

Strada pa latiem, alga dodu santimus, JANI tava nakotne muzigais pabalsta prasitajs. Piektais ritenis sunim.Tu man vergosi visi par velti vergos.