www.sudzibas.lv ESC Datori Krāpšana, slikts serviss.

ESC datori - Krāpšana, slikts serviss.

Tātad, mans dators bij tikai jāpārinstelē, es aizvedu uz tuvāko servisu Aizkrauklē, IGA Centrā, uz servisu "ESC Datori" Tur es sastapu vīrieti kurš jau agrāk laboja manu datoru, ar šo vīrieti jau bijušas problēmas, bet es protams cerēju uz labāko, pēc pāris dienām man zvanīja un teica, dators ir salabots, protams es viņam aizbraucu pakaļ, viņi man pieprasīja naudu, un kad es to samaksāju man neiedeva kvīti, atvedu mājās datoru un ieslēdzu, ieraudzīju, ka ir mainītas detaļas, un ielikta ierīce, kas man pilnībā nav vajadzīga, ierīce kura tika mainīta bij procesora dzesētājs, kas man strādāja, un kalpoja ļoti labi, tātad viņi centās no tā iegūt naudu, tika pielikta klāt Wi-Fi Antena, kuru man nevajag, man ir vads, vēl viena naudas izkrāpšana, turklāt es prasīju tikai pārinstelēt datoru, bet viņi man pārinstelēja datoru un ielika windows 10, kuru es ļoti nevēlējos. Pēc nedēļas, vai divām sākās problēmas, pēkšņi spēlējot spēles dators pārkarsa (Tas nekad nebija noticis) Un ekrāns arī nevarēja savienoties ar datoru, es nodomāju, ka ekrāna savienojuma vads ir saplīsis, es aizbraucu pie viņiem un nopirku jaunu vadu, bet tas vads arī nevarēja izveidot savienojumu, nodomāju, ka viņu problēma, aizvedu datoru atpakaļ pie viņiem, viss strādāja tikai ekrāns ne, pēc trīs dienām saņēmu zvanu no viņiem, aizbraucu pakaļ datoram, atvedu mājās, un atkal problēmas, nevar pievienoties internetam, jo nerāda nevienu no interneta tīkliem, tīkls man bij pa visu māju, tajā pašā vakarā aizvedu datoru atpakaļ pie viņiem, viņi man atbildēja, ka mātes plate ir salūzusi, un jāmaina, viņi nosauca summu E400 Par mātes plates maiņu, es pateicu, nē, es braucu prom, un tad darbinieks rupji izrunājās, nosauca mani par "Klauns" un "Muļķis" Es protams sazinājos ar draugu, un aizvedu datoru pie viņa tehniķa, datoram mātes plate ne bij jāmaina, viņi bij saplēsuši/nomainījuši antenu, lai atkal no manis izkrāptu naudu. Kā jau teicu, ka kvītis man neizsniedza visās reizēs kad biju vedis pie viņiem remontēt datoru.

R Roze Lielā 12.11.2016

Sveiks, Tom! Tev laikam ilgi nācās rakstīt šo sūdzību, jo tu tak mums klasē esi nesekmīgais, tu tak pat rakstīt īsti nejēdz, bet labs Minhauzens gan tu esi!

U Uzņēmējs_A 12.11.2016

Vai šo vispār var pie pilna prāta izdomāt...?

T Toms Andersiņš 17.11.2016

Ekhem, laikam jums smadzeņu šūnas galīgi atmirušas, jo es rakstu labi, man literatūra ir sekmīga, latviešu valoda ir sekmīga, par ko jūs runājat? Bet izteikšos rupjāk, nepatīk nelasi, netici nevajag, vari iet bekas lauzt.

K Kalvis Sniedzitis 18.11.2016

Kāda starpība viņš sekmīgs vai nesekmīgs? Te ir runa par to, ka uz šīs pasaules ir tādi kas uzdzīvo uz citu rēķina ierauga mazu puiku, kas lūdz, lai sataisa Datoru domā- opā uz šitā norm uzvārīsimies! bars!

U Uzņēmējs_A 12.11.2016

Labdien! Pēc izlasītā var secināt, ka izdoma ir augstā līmenī! Gaidu, kad varēšu izlasīt Tevis sarakstīto pirmo dzejoļu krājumu! Gaidīsim mēs visi! Karitones ģimene.

Zenta Logonova 12.11.2016

Esmu bieža šī veikala apmeklētāja. Agrāk tika iegādāts dators, planšete un vēl dažnedažādākie sīkumi un ar problēmām saskārusies neesmu! Vienmēr jauniešiem sejā smaids un pozitīvs skats uz dzīvi!
Minot par servisu, arī esmu saskārusies ar mobilā telefona ekrāna nomaiņu. Visu izdarīja dienas laikā un vēl dāvanā tiku pie bezmaksas aizsargstikliņa! Iegriezīšos veikalā arī turpmāk!

A anonymous07 12.11.2016

Nešaubos, pēc bildes vien spriežot to ļoti labi var saprast.
Ja dators neiet, ieteiktu iemest kādu pagali, lai labāk temperatūru uzturētu gan datoram gan mājā, ziemas mēdz būt ļoti aukstas :)

E ESCdatori 12.11.2016

Cienījamie klienti - Tom un Oskar, žēl, protams, ka mums jākomunicē šādā veidā, taču tomēr, nav sastapts vēl neviens cilvēks kurš tik pataloģiski melo.
Saprotams ka, šis raksts ir tapis uzklausot tēti Oskaru.
Pašam Oskaram laikam nav iemaņu rakstībā.
Nav saprotams kā Jūs būtu apkrāpti, proti, Jums tika pieprasīti naudas līdzekļi uzspiežot, draudot vai kā savādi ietekmējot.
Grūti pat komentēt šo jūsu eseju, bet tomēr?
Datortehnika ar #2941 tika pieņemta serviscentrā uz pārinstalāciju.
Jau tajā pašā dienā klients tika informēts, ka datortehnika nemaz neieslēdzas...
Protams, klients ir atvedis datoru uz servisu, tāpēc datorspeciālists veica datora vizuālo un iekšējo apskati pievēršot uzmanību procesora dzesei kas atradās NOKRITUSI uz VGA kartes (video karte). Apskatot šo dzeses ventilatoru atklājās ka dzeses korpusam ir aplauztas kājiņas (parasti tas notiek neprofesionālim mainot termoplastu jo viņš nezina ka šīs kājiņas ir jānofiksē atsevišķā pozīcijā). Tāpēc tūlītēji klients tika informēts par šo. Interesanti Tom, kā Jums šķiet, vai dators var strādāt bez šīs daļas, un kā Jums šis CPU dzesētājs darbojās nevainojami...(ielikta ierīce, kas man pilnībā nav vajadzīga)...
OS sistēma ir uzlikta alternatīva datora parametriem, ja klients to nav norādījis savādāk.
Turpinot par Wireless USB ierīci to Jūs iegādājāties atsevišķi un nav zināms kādiem mērķiem.
Apmēram pēc divām nedēļām klients nopirka VGA kabeli un sūdzējās ka tas neejot, pārbaudot to klienta klātbūtnē noskaidrojās, kad VGA kabelis nav bojāts, tādēļ aicinājām klientu ar savu datortehniku uz serviscentru noskaidrot kādēļ tas tā ir noticis.
07.11.2016 Klients nodeva savu datoru.
Datortehnika protams nestrādāja veikts atkal CMOS reset. Tā kā datortehnika tūlītēji tika testēta RAM, HDD, PSU,CPU. kas neuzrādīja nekādus bojājumus.
Elementāri tiek pieņemts lēmums kaa bojāta ir mātesplate, ko varbūt piemēram, mazos darbošanās laikos tas neatklāsies, bet ilgstoši protams būs tas pats.
Var secināt, ka šo bojājumu arī ir radījuši paši īpašnieki, darbinot datoru bez dzesēšanas sistēmas un ar nokritušu dzesi uz VGA kartes.
P/S Klauns un muļķis tas nāca no Jums Oskar mēs vienkārši Jums teicām abpusēji.
Ar cieņu,
SIA"ESCdatori"

T Tong Po 14.11.2016

Tiešām palika interesanti jūsu komentārs par to OS instalāciju. Interesē tieši tas, vai klientam pārdevāt MS OS, vai klientam bija licencēta MS OS jeb vienkārši zogat un liekat klientiem pirātiskos OS?

M Macc 14.11.2016

Elementāri - License check un microsoft visu skaisti parādīs, ir īstā vai nav :-)

T Toms Andersiņš 17.11.2016

Ja jau esiet tik profesionāli, tad kāpēc teicāt, ka mātes plate ir beigta? Man jums nekas nav jāpaskaidro, bet vēlos lai jūs zinātu, ka es to darīju pats uz savu galvu, šo te es rakstu es izveidoju pats, bez jebkādas teikšanas, un turpinot par mātes plati, kāpēc tad kad es tajā pašā vakarā aizvedu pie cita dator speciālista un viņam nerādīja nevienu no šīm RAM, HDD, PSU, CPU bojātajām lietām, un mans dators bij gatavs kalpot jau nākošajā dienā? Lielie profesori. Par kvītīm kaut kā jūs noklusējat? Patiesību nevarēs paslēpt, agri vai vēlu tas tā teikt uzpeldēs , un jūsu "Bodīti" "aizklapēs" . P/S Kāpec tad kad mans tēvs apgriezās un pateica "Ko tu teici?!" uzreiz pazudāt savā kabinetā? Ja to tā var nosaukt.

Vispār jau diezgan šaubīgi izklausās - "... ielika windows 10, kuru es ļoti nevēlējos.." un uzņēmuma paskaidrojums: "OS sistēma ir uzlikta alternatīva datora parametriem...". No š.g. 29. jūlija Microsoft ir pārtraukusi bezmaksas update uz Windows 10 OS, tādējādi uzņēmums klientam uzstāda pirātisku OS???!!!

Kaut kā nemanīju arī nevienu uzņēmuma skaidrojumu attiecībā uz "...kvītis man neizsniedza visās reizēs..". Tātad SIA "ESCdatori" arī izvairās no nodokļu nomaksas?

K Kalvis Sniedzitis 18.11.2016

Ko tu neteiksi? Bet nu šobrīd valstī, ja neliksi valstvirus uz ausīm tālu netiksi!

P.s Nēsmu kārtīgi informēts par tieši šo gadīumu, un dažas lietas ko ESC datoru meisteri vai pats priekšnieks raksta, ir daļa no taisnības!
Bet, šī nav 1mā reize kad aizved datoru un nokāš naudu un pēc +/- mēneša jāved atkal, tad jau ja jūs esat tādi spečuki tad kādēļ nevarat sataisīt tā, lai tiešām būtu prieks par servisa pakalpojumiem, un tad te nebūtu stulbi jadiskotē!

Agrāk 1x aizvedām, jo Video karte nosvila ( mana vaina ), aizvedam PC - protams kāa paprasa par Video karti acis uzreiz kubā, jo tā nav no lētākajām detaļām, prasot kāda būtu piemērotākā parāda vienu no dārgākajām kas tur uz to brīdi bij ( 70E vai kkas tāds NVIDIA 1GB modeli nepateikšu), es domāju ja jau Spečuki saka šī laba un ir piemērota datoram nu jaņem ciet ( iepriekš arī bij 1GB kura nocepās ), tad nu man nebij aizdomu, ka kautkas varētu noiet greizi! Pēc neilga laika, atkal kkas notika ar Video karti, aizvedam un šie pēkšņi saka, bet jums jau tā video karte ir pārāk jaudīga priekš jūsu datora - Es padomāju nu sučaru bars, kad nokāst naudu tad JUUUUUU veči ņemat ciet vis jums der :D Tad nu mēs samainijām pret mazāk jaudīgu, protams cenas starpību atpakaļ neatguvām!

takāā, Protams nejau visus viņi tur čakarē, jo tā jau ilgi veikals nedzivos! Bet nu ir procentiņš kurus vaig apčakarēt, ! Tāa ir, labākais ir pašam iemācīties pārinstelēt ( kas ir diezgan viegli tik draiverus salikt čakars ), un darīt visu pašam un, lai šarlatāni kasa kapeikas kkur citur :)

E ESCdatori 17.11.2016

Pirmkārt, Tom!
Iemācies runāt ar vecākiem cilvēkiem.
Jums laikam tētis un mamma nemācīja pieklājības normas.
Otrkārt, izlasi tekstu pareizi RAM, HDD, utt nav pieminēti kā bojāti, bet Tu taču esi baigais specs.
Kokneses VSK skolotāji gan par tevi Tom nav sajūsmā.
Atradies bodīšu aizvērējs?
Domā ko raksti, savādāk varam palikt arī rupji.
Toms Andersiņs un Co

T Toms Andersiņš 17.11.2016

Lai skolotāji ir tik lielā sajūsmā cik viņi grib, man vienīgās problēmas ir ar matemātikas skolotāju, tāpec variet iet... Palieciet cik rupji jūs gribat, nesanāk mani iebiedēt, un mani vecāki mācija, bet vienkārši tādus patiesības apgāzējus neciešu - tieši jūs, ko tu man izdarīsi, atradīsi? Piedraudēsi? Droši. Esmu tāds kāds esmu, un nemainīšos kautkādu "datorspeciālistu" dēļ.

E ESCdatori 17.11.2016

Tom, Tev vajadzētu izmantot skolas psihologu.
Jo 13 gadīgs puņķu tapa, šādi neuzvedas.
Toms Andersiņš- skolēns ar lielām ambīcijām.

T Toms Andersiņš 18.11.2016

Puņķu tapa esiet jūs, man nav bail no jums. Bet jums būtu jaizmanto iespēja apmeklēt psihisko klīniku.

T Toms Andersiņš 18.11.2016

Un jā. Jums neapnīk taisīt neīstus profilus un rakstīts komentārus? Puse no šiem rakstītajiem komentāriem ir no jūsu IP Adreses.

T Tong Po 19.11.2016

ESC Datori, tad kā tur ar jums ir: nodarbojaties ar zagšanu - uzstādat saviem klientiem nelegālas, zagtas operētājistēmas?

A Andris73 23.11.2016

Tieši tā Tong Po, un vēl pie tam ar trojas zirgiem, kā arī bez čeka.

P panoramix 12.12.2016

Es šitajā pašā kantori divas reizes esmu nesis savu datoru kur tika uzinstelēts windows8 un abas reizes tas bija ka testa variants uz mēnesi,jo pēc mēneša man dators sāka rādīt uz ekrāna ka vajag ievadīt kaut kādu kodu par abām reizēm kopā samaksāju ja nemaldos 70 latus! Tas gudrinieks kas to man veica tagad ir atvēris savu kantori aiz salona Centrs! Neiesaku griezties pie šitiem meistariem!