www.sudzibas.lv ESC Datori Krāpšana, Nodokļu nemaksāšana, Prece ar Defektu

ESC datori - Krāpšana, Nodokļu nemaksāšana, Prece ar Defektu

Pasūtīju spēļu portatīvu datoru bez OS - MSI GE72 6QC Apache ar priekšapmaksu no uzņēmuma: "ESCdatori" vadītājs Agris Mārtinsons, veikals ar nosaukumu Datorserviss, IGA Centrā Aizkrauklē. Datoru man pārdeva bez nodokļiem un ar defektu!

Redzēju Poliju mājas lapu no kuras viņš pasūtīs šis modelis maksāja tur ~ 845 Euro un ka viņš teica, šis modelis palika viens pēdējais. Sarunājam, ka man jāmaksā 1060 Euro ar visam nodokļiem. Pēc trīs dienas es atnesu visu summu 1060, viņš kaut ko parēķināja sava datorā un teica tas maksas 1070 Euro, Labi es samaksāju 1070 Euro. Teica kā būs uz vietas pēc 3 dienam, čeku, kvīti man neiedeva. Gaidīju nedēļu, saņēmu datoru pēc 7 dienas. Čeku, pavadzīmi man neiedeva.
Kamēr meitene-pārdevēja rakstīja garantijas talonu, es aizgājis maliņā un dzirdēju izteikto no viņas, adresētus savam darba devējām: - "Redzi, nebūtu viņa, nebūtu ko apkrāpt!".
Pēc tā dzirdēta es saprotu ka mani apkrāpa par ~ 230 Euro. Nesamaksājot nekādus nodokļus.

Var iedomāties kāds uzcenojums ir datoriem un precēm šajā veikalā kuri tiek pārdoti bez čeka no 2011 gadā. Piemēram tas pats identisks modelis dators kurš maksā Rīgā ar visam nodokļiem 250 Euro ar licenzētu operētājsistēmu, pie ESC Datori maksā 400 un pat vairāk, par OS licenci nerunāšu.

MSI portatīvais dators kurš bija nopirkts tur ir ar LCD ekrāna defektu un nav kalibrēts. Pa visam mālam uz melna fona var redzēt baltas LED lampas gaismas plankumi.
Es sazinājos ar msi.com, saņemu atbildi:
šis dators ir ar ražotāja defektu un tādam nevajadzētu būt vai jums veikalā nomainīja un pārdeva ar kādu citu lietotu matricu. Reģistrēt garantiju msi datoram es arī nevaru, jo man nav čeka.

K Kent 12.12.2016

jJa vini jums izraxtija garantijas talonu tad dodieties pie viniem lai dod ceku. ja atsakas tad pa taisno rakstiet iesniegumu vid!

Ventilators 12.12.2016

Kāpēc uz vietas neprasīji pavadzīmi vai čeku, bet samierinājies?

Kā jau minēja, dodies atpakaļ uz veikalu un pieprasi, to, protams, ja neesi iepriekš par to vienojies ar pārdevēju.
Bet pārdevējam savukārt jānodrošina atbilstoša tehnika. Līdz ar to, MSI atbildi izdrukā vai elektroniskā veidā, sniedz pārdevējam, lai novērš neatbilstību.

Ja nenāk pretī, raksti iesniegumu, VID, PTAC un policijai. 1000€ nav 50€, ko varētu vēl atstāt novārtā.

T Tong Po 13.12.2016

Mani vienmēr māc ziņkārība. Kad cilvēki pērk jaunu datoru bez operētājsistēmas - kāda ir tā doma apakšā: lietot zagtu operētājsistēmu, jeb maksāt visu laiku kādam par programmnodrošinājuma problēmu novēršanu? Jauns dators ar preinstalētu, legālu operētājsistēmu maksā kādus 50-60 EUR vairāk nekā identisks, bet bez operētājsistēmas. Vai tiešām ir vērts zagt? Un ja pats nesaprot instalēšanas lietas - maksāt par to kādam naudu? Kur ir loģika?

Sūdzības autors, manuprāt ir negudri spriedelēt cik veikals liek uzcenojumu uz preci, vēl jo vairāk, izteikt savus vērtējumus, vai tas uzcenojums ir pārāk liels vai pārāk mazs. Tev nav ne mazākās nojautas, par to, kāda matemātika ir visam apakšā. Ne tu zini kādas maksā algas saviem darbiniekiem, ne tu zini kādas ir veikala iepirkuma cenas, ne tu zini kādas ir veikala izmaksas, lai tev to preci piegādātu, un daudz daudz citas lietas.
Ja tev tas veikals nepatīk, pārāk dārgs likās - vajadzēja pirkt lētākā.Uzvedies korekti, un pret tevi arī izturēsies korekti. Ja tu nepaņēmi čeku - tev taču ir viņu izsniegts garantijas talons - pamatojoties uz to, esj un PALŪDZ, lai tev izsniedz pirkuma dokumentu kopijas, ja savas esi nozaudējis jeb "tev nav iedevuši". Runāsi normāli -visi esam cilvēki - veikals arī tev panāks pretī.

Un pastāsti, kur tu strādā un kādas ir tavu pakalpojumu cenas - mēs iedosim tev verdiktu, cik pamatotas ir tavu pakalpojumu/produktu cenas.

A Andris73 13.12.2016

Tong Po, jūs pats bijāt tajā veikalā? Vai vienkārši atbalstiet krāpnieku?
Es pats no Aizkraukles, gadu atpakaļ nopirku tur asus datoru ar Windows 8, viss bija labi, bet pēc nedēļas dators prasīja aktivizēt Windows. Atnesu datoru uz veikalu escdatori, man vīrietis aktivizēja izmantojot flash usb atmiņas karti un pieprasīja samaksāt par to 10 euro. Pēc divas nedēļas lietošanas man atkal prasīja atslēgu, man bija aizdomas ka dators it inficēts ar vīrusu pēc tās saucamas aktivizēšanas. Aizgāju vēl reiz un atkal tas pats, tikai tur bija cits puisis kurš aktivizēja un pieprasīja samaksāt par to 5 euro. Es aiznesu datoru uz citu vietēju datoru servisu, man tur puiši atrada trīs vīrusus - Trojas zirgus. Konstatēja ka OS ir pirātiska.

Uz escdatori veikalu es nekad vairs neatnākšu un cietiem nerekomendēju.

A Andris73 13.12.2016

Čeku man arī neiedeva, bet izrakstīja kreiso kvīti.

T Tong Po 13.12.2016

Windows aktivizācijai nav nepieciešams iet uz servisu vai veklau - tur viss ir skaidri un gaiši priekšā rakstīts kas jādara, lai operētājsistēmu aktivizētu.
To, vai dators nācis jau origināli komplektēts ar operētājsistēmu ir viegli noskaidrot, kaut vai preces kodu pagooglējot - no citu veikalu aprakstiem var redzēt, vai ir Windows licence komplektā vai nav.

Izejot no tā, Andris73, es pieņemu, ka, ja jums taisnība, un datoru jums pārdeva ar pirātisku Windows versiju, sakot, ka ir licencēta - tādā gadījumā konkrēti un uzreiz bija nepieciešams vērsties pret pārdevēju rakstveidā un risināt to jautājumu. Tas ir vienīgais pareizais un korektais veids kā rīkoties, nevis tukši virināt muti bez konkrētiem faktiem, kur paliek vieta interpretācijai - vai veikals izrīkojas negodprātīgi, jeb arī jūs esat tas, kurš nav korekts, jeb arī abas puses zinājāt "kāds kaķis tai maisā".

Par vīrusiem - nu, veikals par tem neatbild pilnīgi noteikti. Arī datora ražotājs ne un pat ne Microsofts. Ja esat parasts datorlietotājs, nopērciet kvalitatīvu antivīrusu programmu, lai mazāki riski "noķert" kādu vīrusu.

Par kvīti un čeku. Esi tak vīrs - nesūdzies pa internettu, bet pirms, ņem rokā to "kreiso kvīti", garantijas talonu un taisnā ceļā uz VID. Viss. Tas ir patiešām viss, ko tev ir jāizdara tā vietā, lai šeit klāstītu "zvērīgas lietas" par veikala darbību.

Un nē, es neatbalstu krāpniekus. Neatbalstu zagļus ( arī tos, ka zog un lieto pirātisku programmatūru), un neatbalstu arī bļāvējus, kuru teksti nav nekādi pamatoti konkrētu faktu izpildījumā.
Padomā pats, ko tu panāc? Dabū izklaigāties kā tāda tirgus sieva? Un rezultāts?

Spriežot pēc iepriekšējās sūdzības par šo "veikalu" un viņu komunikācijas stilu ar klientu, viņi jau netieši ir apstiprinājuši, ka uzstāda pirātiskas OS un neizsniedz maksājumu apliecinošus dokumentus.

H Hunterīts. 29.01.2017

Man bij tas pats, es Aizkrauklē citus datorspeciālistus nezināju, un tāpēc vedu pie tiem "Datorspeciālistiem" Kas neprot kārtīgi sataisīt datoru, un cik es ar draugu runāju, viņam nomainīt procesoru un pārinstalēt datoru prasītu apmēram stundu, viņi man viņu taisīja nedēļu... Tā pat , kā arī, iepriekšējās sūdzības autors esmu es, un kā jau teicu, ka aizvedu pie cita speciālista man sataisīja datoru, jeb nomainīja viņu nedarbus (Salauzto WI-FI Antenu ) Un pārinstalēja visu datoru, rezultātā man dators kalpo vēl šobaltdien un nav problēmu ar to .