www.sudzibas.lv Es carline Nopietni auto bojājumi

Es carline - Nopietni auto bojājumi

Iegādājāmies auto šajā placī, jau uz vietas bija skaidrs, ka īpašnieks bildēs ir noslēpis visus vizuālos defektus. Ļoti neapmierināts, kad tos piemin.
Kad pajautāju, par atsauksmēm šajā mājaslapā, kas nav labas, ļoti dusmīgi pateica, ka būtu gatavs mūs izdzīt, tā dēļ, ka pieminam tās, un, ka tās ir muļķības.
Jau pēc īsa brīža pēc iegādes sāka degt brīdinājuma signāli un izskatās, ka defekta dēļ, būs jāmaina motors. Kaut gan mašīna bija norādīta kā izcilā stāvoklī.
Ja esat noskatījuši sev tur mašīnu, tiešām ieklausieties atsauksmēs. Mašīnas ir vizuāli sakoptas, bet tehniski mēsli! Labāk meklējiet kaut kur citur!

02.10.2021

G Gulbenietis 02.10.2021

Ja esi noskatījusi mašīnu, nemākot pat degvielu uzpildīt, pasauc specu, lai apskatās. Tu pat nesapratīsi, ja tur visas riepas būs dokatkas :D
Un, tad visi vainīgi, ka prāta nav..

M Marta Sorokina 02.10.2021

Labs😂
Es skatos pēc Jūsu aktivitātes sūdzības.lv komentāros Jūs gan esat speciālists pilnīgi visās jomās.

E Edgars Strautins 02.10.2021

Sveika Marta.

Ja jau dzīvē atbraucāt un redzējāt šos "būtiskos" mašīnas defektus, kāpēc tomēr iegādājāties automašīnu.?
Lūdzu iesniedziet datus par auto iegādes datumu, lai varētu izpētīt vairāk informācijas.
Ja Jums ir kādas sūdzības, kāpēc vispirms nesakontaktējāties konkrēti ar mums.?

Par to, ka auto ir izcilā stāvoklī, nav neviena sludinājuma, jo tādi ir tikai auto salonos. Sludinājumā ir rakstīts, ka auto ir labā tehniskā stāvoklī, jo tiek sagatavots tehniskai apskatei . Jūsu klātbūtnē tiek izieta tehniskā apskate, un problēmu nekādu nebija.

Cik ilgi katra cilvēka paša gādīgajās rokās lietotais darbs zirgs "caddy" kalpos, diemžēl nav iespējams prognozēt. Ja auto panelī iedegusies kāda kļūda, kādēļ nevedāt auto atpakaļ, jo Jums bija 14 dienu atgriezšanas iespēja.?
Jo mūsuprāt no jūsu auto iegādes brīža ir pagājuši jau vairāki mēneši.
Pēc Jūsu sūdzības īsti arī nevar saprast vai tad ir tie vizuālie defekti, vai tie tomēr ir sakopti un ir tehniskie defekti.?

Ar cieņu ESCarLine

E Edgars Strautins 16.10.2021

Un izvērējot šo situāciju no iegādes brīza un jūsu sūdzības ir pagājuši jau vairāk kā 2 mēn.