www.sudzibas.lv Ergo Slikts serviss, krāpšana

Ergo - Slikts serviss, krāpšana

Nekad ne iegādāties ergo polisi. Ņirgājas par slimiem cilvēkiem, pieprasa visādus dokumentus iesniegt papildus. Un ne, ko vēl, lai tikai nebūtu jāatmaksā nauda. Ļoti slikts serviss. Ceru, ka darba devējs būs ņēmis mūs vērā, un ne sadarbosies vairs ar ergo.

05.06.2023

Atbilde no Ergo Support Pārstāvja atbilde 06.06.2023

Atvainojamies, ja veselības apdrošināšanas atlīdzības pieteikšana ir izrādījusies sarežģītāka, nekā plānots. Tā kā veselības apdrošināšanas polises ir dažādas, katrs gadījums tiek izskatīts individuāli un, ja nepieciešams, klientam tiek lūgta papildinformācija, lai izvērtētu, vai gadījums atbilst konkrētās apdrošināšanas polises nosacījumiem. Papildinformācija mums kā apdrošinātājam ir svarīga lēmumu pieņemšanā.

Ja, piesakot atlīdzību, rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, aicinām vērsties pie mūsu speciālistiem, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot 1887.

Jūsu ERGO

E