www.sudzibas.lv Ergo Serviss ir nulle OCTA (dubult OCTA)

Ergo - Serviss ir nulle OCTA (dubult OCTA)

Šodien noplīsa auto, paliku uz ceļa, zvanīju apdrošinātājam Ergo pie, kura ir iegādāta dubult Octa, ar iekļautu evakuatoru - saņēmu pretī muļķīgus jautājumus no operatores par to, kas noticis ar auto. Saku ka apstājās, neiet. Saņemu jautajumu, kas tieši ir noticis? !
Saku, lai neuzod muļķīgus jautajumus, to risinās serviss ne es uz ceļa, lai ātrāk sūta palīdzību, jo ir mīnusi, motors jau sāk atdzist un neesmu apģērbies lai sēdētu ārā. Operatore paziņo, ka nav jau tik traki auksts! Es šokā! Vēl man paziņoja, ka jāzvana uz to pasu nr. Tikai jāizvēlas cipars 5 telefonā. Tad kāda viņai starpība, kas ar manu auto noticis, ja man tik un tā jāzvana citam? !
Zvanu vēlreiz, neceļ 5 min, zvanu atkartoti, auto atbildetajs piedava atstat savu tel nr un man atzvanīs. Tā izdaru, paiet 20 min, neviens nezvana. Zvanu atkal - neceļ...
Sāk jau pamatīgi salt, esmu plānā jakā, auto auksts, nelec. Atveru haubi, pakustinu visus iespējamos kontaktus ar domu ka nav kkur kontakts tapec nelec. Iekapju auto, pielec. Dodu gāzi, noslāpst, pec brīža izdodas iedarbinat un sasildities. Lēnām braucu uz jelgavu 20km, aizbraucu viss ok. Pagajušas 50 min, neviens nezvana, piezvaniju lai pateiktu ka neko nevajag vairs. Tāda cilveki ir mācība - nepērciet nekādas zelta vai dubult octas un nekādā gadījumā nedrošiniet auto ergo. Ātrāk var bojā aiziet nekā palīdzību sagaidīt. Labi ka nebija bērns auto vēl. Fui jums, tik vienaldzīgu attieksmi laikam nebiju piedzīvojis vēl.

02.12.2022

Atbilde no Ergo Support Pārstāvja atbilde 07.12.2022

Cienījamo klient!

Ļoti atvainojamies, ka Jums nācies saskarties ar šādu situāciju. Noteikti risināsim šo gadījumu iekšēji, jo mums allaž rūp, lai ikviens klients saņemtu operatīvu un kvalitatīvu apkalpošanu.

Jūsu ERGO

K

D Dom2 03.12.2022

ERGO-помойка, подает в суд на своих клиентов по поводу регреса по Оста. Малейшие непонятки с оформлением дтп и на вас уже подают в суд. Даже если ты многие годы был клиентом ERGO и никогда не было аварий, плевать. Такое отношение к клиентам. Подумайте следующий раз перед покупкой полиса, с ERGO вы можете попасть в неприятную историю.