www.sudzibas.lv Ergo neizmaksa apdrosinasanu

Ergo - neizmaksa apdrosinasanu

Celu negadijuma delj, mes veicam saskanas ligumu, kura otrs soferis piekrita, ka ir vainigs. Tika izsauks vertetajs un ar vina palidzibu mes aizpildijam vairakus dokumentus. Pagaja vairak ka menesis bet ERGO nemaksaa mums apdrosinasanu. Milie cilveki iesakam labak ar ERGO nepiities, beigas paliksiet vainigi!
Avarijaa musu masina cieta diezgan, tapec tagad nezinam ko darit un kur sudzeties!

V

G Gatis 09.08.2010

Tas, ka otrs šoferis atzina savu vainu, nenozīmē, ka viņš ir vainīgs pēc būtības. Līdz ar to, ja viņš pēc būtības nav vainīgs, apdrošinātājam nav pienākuma nodarboties ar labdarību un maksāt.
Un nākamais - pēc tava raksta spriežot, varētu būt, ka atlīdzība tiks atteikta. Un pamatoti. Palasi noteikumus, kādos drīkst sastādīt saskaņoto. Viens no punktiem ir - ja mašīnai ir radušies nebūtiski bojājumi, ar kuriem, saskaņā ar satiksmes noteikumiem, drīkst turpināt ceļu. Tātad, ja mašīna cietusi diezgan, iespējams, nedrīkstēja rakstīt SP, bet bija jāsauc policija.
Lēmums par izmaksu jāpieņem mēneša laikā pēc VISU dokumentu saņemšanas, tātad - varbūt nav vēl tāmes no servisa, līzinga atļaujas vai kādu citu dokumentu. Vienkārši tev pēc iespējas biežāk jāzvana uz atlīdzību daļu un jātirina, kas par lietu. Tikai iesaku pārāk nelamāties, jo tad izmaksu speciālisti mēdz iestāties pozā un tiešām lēmumu novelk līdz pēdējai dienai.
Ja gribi sūdzēties, vari griezties Lomonosova ielā 9 Latvijas Transportlīdzdekļu Apdrošinātāju Birojā.

N Nauris 11.08.2010

Ergo vispār ir diezgan "piekasīgs" sakarā ar atlīdzību izmaksām. Jebkurā gadījumā centīsies tā izgrozīties, lai tikai nebūtu nekas jāatmaksā vai jāsūta uz remontu..vainīgs vienmēr būsi pats vai arī līgums būs viņu pusē.Tāpēc pirms kasko pirkšanas rūpīgi jāizlasa viss līgums!
Salīdzinoši mazāk piekasīgi ir letakpasam.lv, pie kuriem man tagad ir apdrošināšana. Nomainīju vējstiklu bez pašriska 2 dienu laikā, nekādas muļļāšanās.

P Pēteris 27.08.2010

Ko Jūs tur cepaties Ergo maksā par ko ir jāmaksā un ja kāds nav izlasījis noteikumus bet parakstījis līgumu un samaksājis naudu tad nav ko kasīties tā visām sabiedrībām var piekasīties. Arī man nomainīja vējstiklu Ergo trīs dienu laikā bez problēmām. Tā jau parasti visiem labs nebūsi...

E EHH 26.09.2010

ja atceros pareizi Saskaņoto paziņojumu sastāda ja auto bojājuma izmaksas ir līdz 10% no kopējās tās vērtības. Tākā ļotie iespējams ka šeit atlīdzība ir garām.