www.sudzibas.lv Ergo Negrib apmaksāt kompensāciju

Ergo - Negrib apmaksāt kompensāciju

Caur darbu iegādājos apdrošināšanas polisi Ergo Gloria. Saslimu ar deguna blakusdobuma iekaisumu. Aizgāju pie ģimenes ārsta un mani nosūtīja pie poliklīnikas lora. Lors izrakstija nosūtījumu uz galvas datortomogrāfiju, kas izmaksāja 80 eur. Ergo apdrošināšana paldies dievam izmaksāja visu summu. Pēc datortomogrāfijas nācās iet pie privātā lora saistībā ar iepriekšējā ārsta aiziešanu uz dekrētu. Pēc rentgena izskatīšanas ārsts ieraudzīja kreisajā vaigā strutu un šķidrumu uzkrājumu. Bija nepieciešama tīrīšana, kuru ar vienu vizīti nav iespējas izdarīt. Katra vizīti izmaksāja 35/40 eur atkarībā no procedūras veida. Ergo pirmās divas vizītes apmaksāja 80% apmērā, bet pēc tam sekoja atteikumi un pieprasīja ambulatora izrakstu. Pēc ambulatora izraksta aizsūtīšanas viņi apmaksāt apmeklējumus nesteidzās un gala slēdziens vēl nav zināms. Lūgums ergo izskatīt savas iespējas un varbūt mainīt savu pakalpojumu sniegšanas veidu uz kādu citu, kur nav jāstrādā ar klientiem.

24.10.2023

Atbilde no Ergo Support Pārstāvja atbilde 25.10.2023

Labdien!

Pateicamies par komentāru.

Ņemot vērā, ka apdrošināšanas līgums var paredzēt noteiktu ārstniecības pakalpojumu un/vai diagnožu apmaksas izņēmumus, mums ir pienākums pārliecināties, vai saņemtais pakalpojums ir apdrošināšanas gadījums tieši Jūsu apdrošināšanas līguma izpratnē. Tādēļ var tikt lūgta papildu medicīniskā dokumentācija vai skaidrojums no ārsta.

Ja rodas jautājumi vai neskaidrības par Jūsu gadījumu, laipni aicinām vērsties pie mūsu speciālistiem, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot 1887.

Jūsu ERGO

A Aleks1991 25.10.2023