www.sudzibas.lv Ergo Необъективный отказ по делу Nr. 110092

ERGO Insurance SE Latvijas filiāle - Необъективный отказ по делу Nr. 110092

В связи с большим снегопадом 02.12.2021 и 03.12.2021 на нашем участке сломалась беседка. Я подал заявление. По телефону разговаривая со специалистом, который ведет дело, я приглашал его приехать и оценить ситуацию и степень ущерба. Мое предложение было отклонено, объяснив что есть фотографии. 09.12.2021 я получил отказ, в котором указывается что Lvģmc в эти даты не зафиксировал отметку толщины снега более 20см. У нас на участке было более 30см. Мы находимся на окраине риги около кишозера. Я категорически не согласился, расчистил кусок упавшей крыши, поставил линейку, сфотографировал и обратился с просьбой пересмотреть дело. Для сравнения толщины снежного покрова я сфотографировал крышу мангала, который стоит рядом с беседкой. 15.12.2021 я опять получил отказ, в котором указывается пункт договора, где сказано что ergo опирается на данные Lvģmc. Я в третий раз 17/12/2021 подал прошение о пересмотре дела, тем более девиз компании - ergo тщательно оценивает каждый страховой случай!

Atbilde no Ergo Support Pārstāvja atbilde 21.12.2021

Cienījamo klient!

ERGO rūpīgi izvērtē katru apdrošināšanas gadījumu, un galvenais kritērijs, kas tiek ņemts vērā, pieņemot lēmumu par konkrētu lietu, ir apdrošināšanas līguma nosacījumi. Vērtējot lietas par gadījumiem, kuri skar dabas stihiju risku, piemēram, intensīvu snigšanu, dabas stihijas riska iestāšanās konstatēšanai tiek izmantoti Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra staciju mērījumi. Apdrošināšanas gadījums saistībā ar sniega slodzi iestājas, kad 12 stundu vai īsākā laikā nokrīt 20 cm un vairāk sniega, kā rezultātā sniega vai ledus svars snigšanas laikā, vai 5 diennakšu laikā pēc snigšanas, sagrauj vai sabojā apdrošināšanas objektu.

Tāpēc ERGO speciālisti aicina gan privātmāju un daudzdzīvokļu namu, kā arī komerctelpu īpašniekus un apsaimniekotājus regulāri apsekot savus īpašumus, izvērtēt sniega slodzi uz ēku jumtiem un mazināt uz ēku jumtiem esošā sniega apdraudējumu, savlaicīgi notīrot sniegu no jumtiem. Intensīvas snigšanas gadījumos sniegs no jumtiem būtu jātīra nekavējoties. Tāpat aicinām rūpīgi izvērtēt dažādu piemājas konstrukciju (lapeņu, nojumju u.tml.) izturību pret sniega slodzi, jo visbiežāk šādas konstrukcijas ir ļoti trauslas un ir paredzētas izmantošanai tikai vasaras apstākļos.

Lai saņemtu detalizētu skaidrojumu tieši par Jūsu lietu, aicinām sazināties ar ERGO Klientu apkalpošanas centra speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 1887 vai nosūtot informācijas pieprasījumu uz e-pastu [email protected]

A

Komentāri (4)

Oļegs Zatlers 17.12.2021

Par to sniega biezuma noteikšanu piekrītu, ka tas ir muļķīgi, bet šāda veida nojumes vispār nav paredzēts ekspluatēt ziemas laikā. Jābūt taču saprašanai, ka tāda konstrukcija nevar noturēt 30cm bieza sniega svaru. Tās metāla trubiņas pat normālu vēju neiztur, kur nu vēl tādu svaru. Ja tomēr atstāj uz ziemu, tad sniegs ir jātīra regulāri, ne jāgaida, kad tā sabruks.

A Alex57 17.12.2021

Снег чистился каждое утро перед работой, так как возвращался домой в 21-00. А утром 03.12.2021 не успел почистить. Все рухнуло.

Good Intentions 18.12.2021

Neesmu eksperts, bet jūtami konstrukcija nav paredzēta ziemas sezonai.

V Viktorija Borovaja 14.02.2022

Господи люди о чем тут дискуссия. Это страховой случай и это настолько ужасно и мелочно со стороны страховщиков. Вы по факту должны выплатить.
Пострадавшему советую swedbank лучше них нет никого в лв. Эрго это очень плохое качество во всех выплатах не важно снег это или крыша упала с дома, они скажут так чего вы ее плохо прикрутили!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes