www.sudzibas.lv Ergo Ergo izvairās segt nekustamā īpašuma apdrošināšanu

Ergo - Ergo izvairās segt nekustamā īpašuma apdrošināšanu

Ergo izvairās un apzināti neizmaksā apdrošināšanas atlīdzību par nekustumā īpašuma bojājumiem šā gada vētras un lietus gāžu rezultātā.
Iesaku šo kantori neizvēlēties, jo problēmas risinājumu šai kantorī neradu, apdrošinoties rēķinieties reālā situācijā tiks vilkta atbilde 30 dienas un tad pēc ~3 zvaniem tikai sagatavota atbilde un ar atpakaļejošu datumu atsutīta kopija uz email ar atteikumu un nesaprotamiem iemesliem par viņu krutajiem ekspertiem, kas jau apskatot polisi paziņo tā jums nav ceribas.
pilnīgi nenormāla un nonicinoša attieksme pret klientu - esmu šokā - man ir sabojāts viss prieks par apdrošināšanu kā tādu un tagad uz visiem kantoriem skatos ar aizdomām.

ergo nelabosies...

D

K Kārlis 25.11.2010

es arī risinu līdzīgu problēmu ar šo pašu nolādēto ergo kantori, kas tikai raksta atteikumus!
riebjas ergo attieksme pret klientu - respektivi katra nelaime - kas summa nav maza ir jūsu pašu problēma.
ergo neinteresē, ka piemēram jūsu objekta vērtība viņu atbildes vilcinašanas rezultātā tiek būtiski pasliktināta, dēļ nokrišņu iedarbības utml.
NEKAD VAIRĀK NEIZVĒLĒŠOS ergo UN CITIEM ARĪ NEIESAKU TO -JA GRIBAT AIZTAUPĪT LĪDZEKĻUS UN NEPIEDZĪVOT NEGODĪGU ATTIEKSMI KĀ KLIENTU.

# ##### 26.11.2010

ko jus ejat uz to ergo---vai trūkst citu kompāniju:))))

Z Zane 26.11.2010

Labi, ka informējat; vismaz citi zinās, ka šo kompāniju nevajag izvēlēties, jo tie tikai iekasē naudu, par kuru nebūs atdeves. Vajag apstrīdēt šādus atteikumus. Un viņu eksperti nav neatkarīgie eksperti, bet strādā viņu interesēs...

G GB 29.11.2010

Dzini, a kas bija noticis? Varbūt izstāsti situāciju, pirms bļausties?

D dacuks 29.11.2010

man gan ar ERGO nekad nav bijis problēmu, bet ar tādiem kantoriem kā BTA gan vairs nesaistīšos. ERGO man izaksāja zolīdu summiņu, tagad jau vairākus gadus pie viņiem pērku īpašuma polisi.