Era Esthetic - Slits Serviss

Saskāros ar ļoti nepatīkamu attieksmi klīnikā Era Esthetic. Vēlos palikt anonīms, jo esmu patstāvīgā kliente, taču nespēju klusēt par pēdējo apmeklējumu. Ierodoties uz savu kārtējo procedūru, administrācijas meitenes ar mani nesasveicinājās, mana procedūra ievilkās vairāk kā par 15min un administratores nedz pabrīdināja, ka būs jāgaida, nedz arī piedāvāja kādu dzērienu, piebildīšu, ka visa telpa bija pilna ar netīrām krūzēm un šokolādes papīrīšiem. Neizskatījās, ka abu administratoru diena būtu tik noslogota, ka nebūtu brīdis vismaz sakopt telpu. Pēc procedūras gāju norēķināties pie kases, ļoti pārsteidzoši bija, ka man uzbrūkošā tonī lika meklēt sīkāku naudu, vai maksāt ar karti, uz ko atbildēju, ka tas diemžēl nebūs iespējams. Abas administratores nievājoši saskatījās un neko nesakot ieskrēja blakus telpā, pēc brīža iznāca un iedeva atlikumu. Nesaprotu, kapēc man būtu jājūtas neērti par to, ka nav precīzas summas. Pirmo reizi saskāros ar tik nepatīkamu personālu, jo arī abas sievietes (ap četrdesmit gadiem) izskatījās nesakoptas. Viena ar melniem īsiem matiem, otra ar rudiem un taukainiem. Esmu šokā, ka klīnika itkā skaitās VIP, tad vai tiešām nav kādi noteikti kanoni, kādai būtu jābūt un jāizskatās administratorei? Ceru, ka mana nākamā vizīte būs patīkama un, ka vadība padomās par klientu labsajūtu, jo tomēr administrators ir pirmais ko redz klients.